„All you need is RSC”
7 Jun 2021 13:37

Sorry, this entry is only available in Polish. For the sake of viewer convenience, the content is shown below in the alternative language. You may click the link to switch the active language.

Już wkrótce podczas wirtualnego wydarzenia, które odbędzie się 15 czerwca o godzinie 10:00 oraz 17:00, pośród wielu nowości w portfolio firmy Durst będzie także okazja do zapoznania się z wynikami udanych beta-testów cyfrowej maszyny drukującej Tau RSCi w drukarni LabelPrint OÜ.

Inwestycja LabelPrint OÜ, firmy produkującej etykiety z Tallinna w Estonii, jest kluczową częścią strategii polegającej na przeniesieniu średnio- i długookresowych zleceń druku flekso do druku cyfrowego. W stałej, opartej na zaufaniu kooperacji drukarnia LabelPrint OÜ dostarczyła firmie Durst niezwykle cennych wskazówek, o które wzbogacono platformę Tau RSCi. Wyniki tej szeroko zakrojonej współpracy zostaną udostępnione podczas wydarzenia online. 20-minutowa prezentacja z siedziby firmy Durst w Brixen we Włoszech obejmie niezwykle interesujący wgląd w najnowsze osiągnięcia w zakresie etykiet, w tym w nową rozszerzoną platformę Tau RSC.

Właściciel LabelPrint OÜ, Sten Sarap, tak wypowiedział się o nowej platformie: Jesteśmy bardzo zadowoleni z zainstalowanej maszyny, jej dodatkowych funkcjonalności, a zwłaszcza z wielu ulepszeń oprogramowania, jakie posiada. Nowy Tau RSCi oferuje wiele możliwości w produkcji cyfrowej, którą postrzegam jako przyszłość. Cyfrowa produkcja z RSCi może odbywać się nieprzerwanie i u nas odbywa się ona na trzy zmiany. Nowa maszyna daje nam szanse produkcji większych nakładów w krótkim czasie, dlatego przenosimy więcej zleceń z konwencjonalnego druku flekso na druk cyfrowy, ponieważ możemy drukować niezwykle szybko w niewiarygodnie wysokiej jakości.

Sten Sarap dodał również: Kolejnym mile widzianym czynnikiem jest łatwość obsługi maszyny. Nasi operatorzy zostali w pełni przeszkoleni w ciągu dwóch tygodni od przybycia Tau RSCi, podczas gdy szkolenie kogoś w zakresie druku fleksograficznego trwa znacznie dłużej, czasami nawet do rok.

Dyrektor zarządzający Durst Oceania, Matt Ashman, podkreślił: Na wydarzeniu Durst Corrugated 360° w Brixen firma Durst zaprezentowała szerokie spektrum rozwiązań dla branży opakowaniowej. Szczególnie interesująca jest platforma SmartShop dla rynku B2B i B2C do on-line’owego projektowania opakowań z tektury falistej, która może zapewnić firmie nowy strumień przychodów lub dać całkowicie nowe rozwiązania dla firm z branży opakowań.

Dyrektor ds. globalnej sprzedaży etykiet i opakowań giętkich w Durst Group, Thomas Macina powiedział, że kooperacja z drukarnią była aktywnym partnerstwem, charakteryzującym się ścisłym i produktywnym podejściem do beta-testów. Chcieliśmy podziękować LabelPrint OÜ za aktywną współpracę. Dziesiąta instalacja Tau RSCi na świecie potwierdza, że rozpoczęcie przez nas pełnej produkcji komercyjnej zapewni drukarniom sukces. Dlatego też zapraszamy wszystkich przetwórców etykiet, którzy są ciekawi i chcą zobaczyć rozszerzone portfolio, na nasze wydarzenie online 15 czerwca: „All you need is RSC“, które warto obejrzeć.

Dział etykiet jest dla firmy Durst znaczącym, rozwijającym się biznesem, nie tylko dlatego, że coraz większa liczba przetwórców, takich jak LabelPrint OÜ, dostrzega korzyści płynące z przeniesienia większej ilości produkcji z fleksografii na naszą platformę cyfrową, ale także chcemy, aby takie drukarnie mogły oferować konkurencyjne ceny oraz aby spełniały indywidualne wymagania i potrzeby swoich klientów.

Link do rejestracji na wydarzenie: https://www.durst-group.com/en/digital-printing-technologies/all-you-need-is-rsc/

Opracowano na podstawie informacji firmy LFP Industrial Solutions

 

 

 

error: Kopiowanie zabronione!
cript>