Nowy termin i lokalizacja Future Factory 2021
9 Jun 2021 11:33

Sorry, this entry is only available in Polish. For the sake of viewer convenience, the content is shown below in the alternative language. You may click the link to switch the active language.

Jak informuje stowarzyszenie Acimga, najbliższa edycja międzynarodowego wydarzenia Future Factory odbędzie się w dniach 15 i 16 września br. w Mediolanie i będzie organizowana w wersji hybrydowej.

Nowa formuła i lokalizacja mają ułatwić społeczności zajmującej się drukiem opakowań możliwość wzięcia udziału w bezpośrednich spotkaniach. Jednocześnie prowadzona będzie transmisja online dla uczestników preferujących wersję wirtualną. Na stronie internetowej organizatora dostępna jest rejestracja umożliwiająca wzięcie udziału w obu wariantach wydarzenia.

Future Factory łączy cały łańcuch dostaw druku, przetwarzania i pakowania tworząc innowacyjną platformę dialogu, wymiany pomysłów i poglądów na temat stale zmieniającej się sytuacji rynkowej.

Dzięki Future Factory stowarzyszenie Acimga staje się rzecznikiem branży zabierając głos w głównych kwestiach gospodarczych i rynkowych poprzez inicjowanie prestiżowych partnerstw. Future Factory to coroczne wydarzenie organizowane przez Acimga, a zarazem ważny przystanek na drodze do targów Print4All zaplanowanych na 3-6 maja 2022 r.

Głównym tematem spotkania będzie w tym roku personalizacja usług. W kontekście ciągłej transformacji rynku modele biznesowe sięgają po perspektywę, w której obsługa klienta jest głównym elementem sprzedaży produktu, dostarczanego w połączeniu z wysokim poziomem personalizacji. Ta centralna pozycja indywidualnych preferencji rozciąga się na wszystkie poziomy łańcucha produkcyjnego, od środków produkcji do końcowego konsumenta, który zyskuje usługę z wartością dodaną.

Opracowano na podstawie informacji Acimga

 

 

 

 

error: Kopiowanie zabronione!
cript>