Codimag i Edale tworzą Web Tech Alliance
29 Jun 2021 11:26

Sorry, this entry is only available in Polish. For the sake of viewer convenience, the content is shown below in the alternative language. You may click the link to switch the active language.

Francuski producent wąskowstęgowych maszyn hybrydowych do drukowania krótkich nakładów Codimag oraz brytyjski producent maszyn drukujących i konwertujących dla fleksografii Edale Ltd wspólnie ogłaszają utworzenie Web Tech Alliance.

Utworzenie Web Tech Alliance to kolejny krok współpracy Codimag z Edale - powiedział Benoit Demol, dyrektor generalny Codimag. - Nasze rozmowy trwają od pierwszego spotkania na drupie 2016, a od 2 lat współpracujemy przy wielu projektach i wspólnie poszerzamy zasięg geograficzny swojej działalności.

Jedną z funkcji sojuszu jest promowanie silnego technicznego i rynkowego know-how. Jesteśmy przekonani, że nasi klienci będą mogli cieszyć się z synergii rozwiązań technologicznych obu firm. To podstawa zupełnie nowej organizacji, z sojuszem, który wdrożyły już niektóre inne branże takie jak producenci samochodów.

James Boughton, dyrektor zarządzający Edale, komentuje: Nasza współpraca z Codimagiem ma długą historię i z prawdziwą przyjemnością i dumą wspólnie uruchamiamy Web Tech Alliance. Połączenie technologii, wiedzy eksperckiej i zaufanych agentów oraz dystrybutorów na całym świecie, którzy oferują lokalne wsparcie, zapewnia silną pozycję rynkową obu firmom.

Z niecierpliwością czekamy na przyszłość naszego sojuszu i dzielenie się naszą doskonałością inżynieryjną oraz opracowywanie innowacyjnych rozwiązań dla przemysłu opakowaniowego.

W Polsce obie firmy reprezentuje GRAW Sp. z o.o., co dodatkowo ułatwi drukarniom dostęp do korzyści, jakie przynoszą współpraca, wymiana wiedzy i doświadczenia w ramach Web Tech Alliance.

Opracowano na podstawie informacji firmy GRAW

error: Kopiowanie zabronione!
cript>