Brytyjskie targi The Print Show przełożone na 2022 r.
30 Jun 2021 08:00

Sorry, this entry is only available in Polish. For the sake of viewer convenience, the content is shown below in the alternative language. You may click the link to switch the active language.

Organizatorzy The Print Show potwierdzili, że tegoroczna edycja imprezy zostanie przesunięta na wrzesień 2022 roku z powodu narastających obaw związanych z czwartą falą Covid-19. Impreza miała się odbyć w dniach 28-30 września w NEC w Birmingham.

Jak poinformowali organizatorzy, ostatni wzrost przypadków Covid-19 w Wielkiej Brytanii, jak również niepewność co do ograniczeń, które prawdopodobnie zostaną utrzymane we wrześniu, zmusiły ich do przełożenia targów na jesień przyszłego roku. Wydarzenie zostało przesunięte o 12 miesięcy i odbędzie się w dniach 20-22 września, również w centrum targowym NEC w Birmingham.

Jesteśmy bardzo rozczarowani, że musimy przełożyć targi, ale przy tak dużej niepewności, gdzie będziemy we wrześniu, uważamy, że jest to najlepsza decyzja zarówno dla wystawców, jak i odwiedzających - powiedział dyrektor The Print Show Chris Davies. - Jesteśmy w 100 proc. zaangażowani w zapewnienie wysokiej jakości wydarzenia, które będzie oferować prawdziwą wartość dla wszystkich uczestników. Chcemy, aby wszyscy nasi uczestnicy czuli się bezpiecznie i komfortowo podczas targów. Biorąc pod uwagę sytuację związaną z rosnącym poziomem zachorowań w połączeniu z niepewnością co do tego, jaka będzie sytuacja w Wielkiej Brytanii jesienią, po prostu nie wiemy, z jakimi ograniczeniami będziemy musieli się zmierzyć lub czy wydarzenie będzie mogło w ogóle się odbyć. Dlatego podjęliśmy decyzję o odroczeniu imprezy do przyszłego roku, kiedy to zdecydowana większość mieszkańców Wielkiej Brytanii otrzyma szczepienia i dawki przypominające, a my będziemy mieli znacznie jaśniejszą wizję tego, co przyniesie przyszłość.

Organizatorzy dodali, że prawie wszystkie firmy, które zgłosiły się do wystawienia się na targach w tym roku, zgodziły się bezpłatnie przesunąć swoją rezerwację na rok 2022.

Opracowano na podstawie informacji organizatorów.

 

error: Kopiowanie zabronione!
cript>