Rosną koszty surowców
28 Jul 2021 09:13

Sorry, this entry is only available in Polish. For the sake of viewer convenience, the content is shown below in the alternative language. You may click the link to switch the active language.

Wraz z wieloma innymi dostawcami Flint Group Commercial, Publication and Sheetfed Inks (CPS), jeden z wiodących dostawców farb do druku arkuszowego i rolowego dla światowego przemysłu poligraficznego, staje w obliczu stałego wzrostu kosztów surowców.

Tony Lord, prezes Flint CPS Inks, powiedział: Rok 2021 był trudny dla producentów w całym łańcuchu dostaw dla branży druku komercyjnego i opakowaniowego. Odczuliśmy zwiększenie kosztów surowców wynikające zarówno z dostępności materiałów, jak i transportu. Gwałtowny wzrost cen materiałów do produkcji farb wywarł już dramatyczny wpływ na naszą branżę, a trwający kryzys wydaje się nie mieć końca.

W pierwszej połowie 2021 r. firma Flint CPS współpracowała ze swoimi klientami, aby sprostać wymagającym warunkom rynkowym i miała nadzieję, że pod koniec roku rynek osiągnie pewną stabilność. Niestety, spółka nie odczuwa jeszcze poprawy dostępności surowców, co w połączeniu z obciążeniami związanymi z globalnym transportem i logistyką skutkuje dalszymi podwyżkami.

Tony Lord zapewnia:  Zespoły operacyjne i zaopatrzeniowe Flint CPS kontynuują wysiłki, aby złagodzić wielokrotne wzrosty kosztów nakładanych na naszą działalność, jednak pewne jest, że wraz z dalszym wzrostem opłat nasz biznes nie będzie w stanie udźwignąć ich w całości.

Opracowano na podstawie informacji firmy Flint Group CPS

 

 

 

 

error: Kopiowanie zabronione!
cript>