Mike Horsten dołączył do zespołu Agfy
1 Sep 2021 12:12

Sorry, this entry is only available in Polish. For the sake of viewer convenience, the content is shown below in the alternative language. You may click the link to switch the active language.

Mike Horsten objął stanowisko global business managera w firmie Agfa i będzie odpowiedzialny za rozwiązania atramentowe z serii InterioJet. InterioJet to wieloprzebiegowy system atramentowy wykorzystywany w sektorze dekoracji wnętrz, do produktów takich jak podłogi laminowane i meble.

Urządzenia InterioJet mają przyspieszyć transformację z druku analogowego na cyfrowy na rynku laminowanych powierzchni. Zdaniem producenta są skutecznym i ekonomicznym rozwiązaniem dla krótkich i średnich serii produkcyjnych. Firma zamierza dalej rozwijać się w tym obszarze dzięki Horstenowi, który wnosi do Agfy ponad 30-letnie doświadczenie w strategii marketingowej i rozwoju sprzedaży, w większości w obszarze rozwiązań do druku atramentowego.

Na nowym stanowisku global business manager InterioJet Mike Horsten będzie przeprowadzał badania rynkowe, określał strategie marketingowe i sprzedażowe oraz pomagał modernizować produkty Agfa. Będzie też koordynował i monitorował wszystkie globalne działania sprzedażowe dla InterioJet, a także zarządzał współpracą z kluczowymi klientami w branży, pracując w centrali firmy w Mortsel (Belgia).

Tom Cloots, dyrektor Industrial Inkjet w firmie Agfa, powiedział: Cieszymy się, że możemy powitać Mike'a i skierować go na szybko rozwijający się rynek przemysłowego druku atramentowego, gdzie będzie rozwijał rozwiązania atramentowe. Mike pomoże przyspieszyć rozwój w branży podłóg i mebli. Dzięki swojemu ogromnemu doświadczeniu doskonale pasuje do naszej organizacji.

Doświadczenie branżowe Mike'a Horstena obejmuje współpracę z wieloma międzynarodowymi firmami z branży poligraficznej. W HP był odpowiedzialny za produkcję grafiki wielkoformatowej w Europie, na Bliskim Wschodzie i w Afryce oraz kierował zespołem ds. rozwoju tekstyliów w regionie EMEA. Przed dołączeniem do HP zarządzał działaniami marketingowymi w regionie EMEA w Mimaki Europe. Wcześniej Horsten był współzałożycielem ColorGATE, dostawcy oprogramowania dla sektora druku wielkoformatowego i przemysłowego, który został później przejęty przez Ricoh. Horsten przez 15 lat prowadził również własną drukarnię wielkoformatową i działał jako konsultant ds. zarządzania w różnych firmach na całym świecie.

Mike Horsten powiedział: Jestem podekscytowany dołączeniem do zespołu Agfy. Działalność InterioJet to nowy rozdział na rynku przemysłowych maszyn atramentowych, stwarzający wyjątkowe możliwości biznesowe dla klientów na całym świecie. Z niecierpliwością czekam na rozpoczęcie działań w ramach dalszego rozwoju przemysłowej części firmy Agfa zajmującej się drukiem atramentowym. Jesteśmy w doskonałej pozycji, aby wykorzystać aktualne trendy rynkowe.

Opracowano na podstawie informacji firmy Agfa

 

 

 

 

 

 

error: Kopiowanie zabronione!
cript>