Gallus Labelmaster w nowej wersji
15 Sep 2021 09:10

Sorry, this entry is only available in Polish. For the sake of viewer convenience, the content is shown below in the alternative language. You may click the link to switch the active language.

Maszyna do druku etykiet Gallus Labelmaster przeszła gruntowną optymalizację i jest dostarczana z wieloma nowymi funkcjami. Innowacyjna koncepcja obsługi zapewnia nie tylko większą wygodę dla operatora maszyny, ale także mniej odpadów w codziennej produkcji.

Mniejsza maszyna, mniej odpadów

W najnowszej wersji Gallus Labelmaster oferuje jeszcze bardziej kompaktowy system maszynowy – urządzenie jest krótsze, ponieważ opcje transportu, czyszczenia i napinania wstęgi są zintegrowane w nowych nawijarkach, co oznacza, że ​​można zaoszczędzić jeden moduł. Kompaktowa konstrukcja umożliwia zmniejszenie ilości odpadów dzięki długości maszyny krótszej o 3,30 metra. Rozwiązanie zapewnia lepszy ślad ekologiczny w porównaniu z poprzednią wersją.

Łatwość użycia

„Przyjazność dla operatora”, tj. prosta i intuicyjna obsługa zawsze była jednym z głównych celów rozwoju Gallus Labelmaster. Dlatego nawijarki mogą być obsługiwane lokalnie, a ich parametry można przeglądać i z łatwością regulować centralnie za pomocą panelu dotykowego w interfejsie systemu maszyny.

Proces ładowania podłoża również został przeprojektowany i całkowicie zmieniony. Dzięki nowemu systemowi wózków, tj. mobilnemu podnośnikowi poza maszyną, podłoże można łatwo załadować i rozładować w sposób bezdotykowy. Zintegrowany podnośnik nie jest już potrzebny, a operator może elastycznie korzystać z wózka w razie potrzeby nawet na innych maszynach. Rezultatem jest proste i elastyczne ładowanie materiałów.

Ponad 160 instalacji maszyn Gallus Labelmaster na całym świecie przemawia za sukcesem tego elastycznego systemu. Labelmaster jest teraz dostępny w wersji z nowymi funkcjami, częściowo zawartymi w pakiecie podstawowym jako standard lub konfigurowanymi indywidualnie w zależności od preferencji i potrzeb danej drukarni.

Opracowano na podstawie informacji firmy Gallus