Tomasz Gajkowski dołącza do LFP Team
28 Sep 2021 09:19

Sorry, this entry is only available in Polish. For the sake of viewer convenience, the content is shown below in the alternative language. You may click the link to switch the active language.

W sierpniu br. do zespołu LFP Industrial Solutions dołączył Tomasz Gajkowski, który będzie odpowiedzialny za bliską współpracę i budowanie relacji z klientami z obszaru produkcji i druku opakowań, a także będzie wspierał klientów w rozwoju ich biznesu wykorzystując najnowsze technologiczne osiągnięcia oraz szerokie portfolio z segmentu marki DURST.

 LFP Industrial Solutions to autoryzowany dystrybutor i integrator przemysłowych rozwiązań Durst Group AG - znanego i cenionego producenta zaawansowanych maszyn do druku cyfrowego. Ogromna ilość instalacji powoduje, że zespół pracowników stale się powiększa, a ostatnio do firmy dołączył również Tomasz Gajkowski, który związany jest z branżą poligraficzną i opakowaniową od ponad 20 lat. W tym czasie pracował dla producentów i dostawców w branży, m.in. takich firm jak: Oce, Konica Minolta, Xerox, Duplo, Technifold. Doświadczenie zawodowe zdobywał współpracując z klientami z branży dostarczając im kompleksowe rozwiązania z zakresu druku, introligatorni, druku transakcyjnego, produkcji opakowań i materiałów POS.

Bardzo się cieszę, że dołączam do teamu LFP Industrial Solutions – mówi Tomasz Gajkowski. – Rynek opakowaniowy jest w fazie dynamicznego rozwoju, a nasza oferta idealnie wpisuje się w aktualne trendy rynkowe. Rozwiązania do cyfrowego druku opakowań, etykiet, druku na tkaninach, urządzenia do cięcia to odpowiedź na aktualne potrzeby rynku, gdzie liczą się innowacyjność, krótkie terminy wytwarzania czy optymalizacja kosztów.

Tomasz Gajkowski jest absolwentem Wydziału Inżynierii Produkcji Politechniki Warszawskiej oraz podyplomowych studiów Executive MBA Akademii Leona Koźmińskiego w Warszawie.

Opracowano na podstawie informacji firmy LFP Industrial Solutions