Nowe funkcje Roland DG Connect
27 Oct 2021 09:52

Sorry, this entry is only available in Polish. For the sake of viewer convenience, the content is shown below in the alternative language. You may click the link to switch the active language.

Roland DG, producent szerokoformatowych drukarek atramentowych i ploterów tnących, ogłosił wydanie Roland DG Connect wersji 1.1, która zawiera nowe funkcje poprawiające wizualizację stanu pracy plotera i rentowność dla rozszerzonej gamy produktów.

Wprowadzony na początku tego roku program Roland DG Connect został opracowany w celu zwiększenia satysfakcji i sukcesu klientów przez zapewnienie bardziej komfortowego i stabilnego środowiska pracy, poprawę wydajności przepływu pracy, zwiększenie rozwoju biznesu i rentowności, a także umożliwienie współpracy i dzielenia się pomysłami ludziom o różnych umiejętnościach, celach i wymaganiach.

Wraz z tą aktualizacją wprowadzono nową funkcję monitorowania ploterów, która umożliwia klientom sprawdzanie stanu operacyjnego wielu ploterów w czasie rzeczywistym. Umożliwia to bardziej efektywną obsługę ploterów i wspiera poprawę produktywności w operacjach drukowania. Posiada on również „pulpit biznesowy”, który pozwala użytkownikom na wykonywanie prostych kalkulacji zysków i kosztów przez wprowadzenie jednostkowej ceny sprzedaży wydruków oraz ceny atramentu i nośników. System pomaga zwiększyć rentowność poprzez ustalenie odpowiednich cen sprzedaży i zwiększenie świadomości kosztów.

Oprogramowanie jest teraz dostępne dla jeszcze szerszego grona klientów, a narzędzie jest kompatybilne z ploterami drukująco-tnącymi VersaUV LEC2-330/640 UV-LED oraz ploterami z serii LEC2 S z systemem transportu płaskiego/taśmowego.

Roland DG Connect to wartościowa, bezpłatna usługa, która znacznie rozszerza możliwości twórcze naszych klientów, łącząc ich z szeroką gamą ludzi i zasobów za pośrednictwem internetu - powiedział Johan Struyfs, dyrektor serwisu EMEA w Roland DG. - Klienci mówią nam, że możliwość łatwej obserwacji stanu pracy ich ploterów doprowadziła do wdrożenia odpowiedniej konserwacji służącej stabilnej pracy produktu oraz jego zwiększonej wydajności i rentowności. Będziemy nadal dodawać nowe funkcje, usługi i obsługiwane plotery, aby stworzyć jeszcze bardziej atrakcyjny ekosystem kreatywny wśród naszych klientów na całym świecie.

Program Roland DG Connect jest obecnie dostępny dla wszystkich modeli TrueVIS, w tym VG2-640/540, SG2-640/540/300, VF2-640, VG-640/540, SG-540/300, jak również dla modeli VersaUV, w tym serii LEC2-640/330 i LEC2-S. Wymagana jest aktualizacja oprogramowania sprzętowego do najnowszej wersji. Obsługiwane produkty zostaną rozszerzone w przyszłości.

Opracowano na podstawie informacji firmy Roland DG