Marc Olin dołącza do Rady Dyrektorów eProductivity Software
12 Jan 2022 11:27

Sorry, this entry is only available in Polish. For the sake of viewer convenience, the content is shown below in the alternative language. You may click the link to switch the active language.

eProductivity Software jest jednym z wiodących globalnych dostawców technologii oprogramowania biznesowego i produkcyjnego dla branży opakowań i druku. Po przejęciu firmy przez Symphony Technology Group („STG”) do jej Rady Dyrektorów dołączył Marc Olin. Marc Olin, który ma ponad 35-letnie doświadczenie w branży poligraficznej i opakowaniowej, obejmuje stanowisko prezesa wykonawczego.

Kiedy usłyszałem o planach inwestycyjnych STG związanych z eProductivity Software, zainteresowałem się możliwością wzięcia udziału w tym przedsięwzięciu. Wiedziałem, że dzięki zwiększonemu naciskowi na realizację globalnego wzrostu organicznego i nieorganicznego oraz dzięki zespołowi zarządzającemu oprogramowaniem zwiększającym produktywność będzie to świetna okazja, aby pomóc w realizacji wizji rozwoju – powiedział Marc Olin i dodał: Jestem pod wrażeniem postępu, jaki firma poczyniła w ostatnich latach i jestem podekscytowany powrotem do miejsca, w którym spędziłem większość swojej kariery.

Mamy ważne plany dotyczące eProductivity Software, chcemy dalej rozszerzać ofertę dla klientów i przyspieszać trajektorię wzrostu, wykorzystując nasze doświadczenie jako inwestorów skoncentrowanych na oprogramowaniu dla przedsiębiorstw. Cieszymy się, że Marc dołączy do nas jako prezes, wnosząc swoje doświadczenie w branży i rozeznanie na rynku – powiedział William Chisholm, partner zarządzający STG.

Marc Olin był założycielem firmy programistycznej, która później przekształciła się w grupę Productivity Software, działającą w ramach firmy EFI. Kierował ekspansją jednostki biznesowej w EFI, zanim został dyrektorem operacyjnym i dyrektorem finansowym EFI. Marc jest laureatem nagrody NAPL Technical Leadership, zasiadał w zarządach Stowarzyszenia Komunikacji Graficznej, Graphic Arts Technical Foundation i National Printing Equipment Suppliers.

Uczestnicy wspólnej konferencji eProductivity i EFI Connect 2022, zaplanowanej na 17-20 stycznia, będą mieli okazję spotkać się z zespołem zarządzającym eProductivity i usłyszeć o nowych planach firmy. Nadal istnieje możliwość rejestracji uczestnictwa w nadchodzącym wydarzeniu.

Opracowano na podstawie informacji firmy eProductivity Software

 

 

 

error: Kopiowanie zabronione!
cript>