SCREEN z nagrodą EDP 2021
7 Feb 2022 09:46

Sorry, this entry is only available in Polish. For the sake of viewer convenience, the content is shown below in the alternative language. You may click the link to switch the active language.

European Digital Press Association przyznało japońskiemu liderowi technologii druku cyfrowego - firmie SCREEN po raz trzeci nagrodę w technologii druku etykiet, tym razem za maszynę Truepress Jet L350UV SAI S. Jury doceniło łatwość obsługi maszyny bazującej na doskonałym oprogramowaniu, a także lepszą jakość oraz szybkość, uznając  Truepress Jet L350UV SAI S za „Najlepszy system druku etykiet”.

Ta prestiżowa nagroda jest potwierdzeniem naszego zaangażowania w pomaganie naszym klientom drukującym etykiety w ciągłym zwiększaniu wydajności i produktywności – dzięki zwiększonej niezawodności  i ciągłym innowacjom. Dzięki temu mogą zyskać przewagę konkurencyjną i być w czołówce branży druku etykiet - mówi Tai Motoshige, dyrektor ds. marketingu SCREEN Europe.

Wprowadzona na rynek w 2020 roku maszyna SCREEN Truepress Jet L350UV SAI S opiera się na sukcesie popularnej serii PLUS, jako wysoce wydajnej, wysokiej jakości i wszechstronnej drukarce etykiet UV. Japońskie słowo „sai” oznacza „kolorowy”, a nowa seria SCREEN SAI została opracowana, aby pomóc drukarniom w produkcji szerszej gamy kolorów dodatkowych w celu sprostania coraz wyższym wymaganiom właścicieli marek. Maszyna drukuje na podłożach o szerokości do 350 mm, z prędkością do 60 metrów na minutę. SCREEN sprzedał do tej pory ponad 200 sztuk swojej serii L350.

Nowa platforma SAI jest kompaktowa i niezwykle konfigurowalna, dzięki czemu jest w stanie sprostać dzisiejszym wymaganiom drukowania. Może również rozszerzyć swoje możliwości, jeśli wymagają tego trendy rynkowe. Truepress SAI S jest wyposażony w 4-kolorowe urządzenie CMYK i  daje się łatwo zaktualizować do konfiguracji 7-kolorowej — w tym bieli, pomarańczy i unikalnego niebieskiego. Dodatkowe kolory rozszerzają gamę, a także zmniejszają ilość potrzebnego atramentu – maszyna wykorzystuje cały dostępny zestaw atramentów, nawet jeśli zadanie zawiera tylko dane CMYK, co zapewnia duże oszczędności atramentu.

SCREEN, jeden z wiodących na świecie konstruktorów i producentów urządzeń do druku etykiet w zakresie technologii druku atramentowego, cieszący się silną reputacją jako innowator w dziedzinie technologii druku, wcześniej zdobył nagrody EDP za swoją maszynę Truepress Jet L350UV+ w 2018 r. i maszynę do druku etykiet L350UV w 2014 r.

Opracowano na podstawie informacji firmy SCREEN

error: Kopiowanie zabronione!
cript>