Sun Chemical wśród partnerów webinarium firmy Wolff Poligrafia
24 Mar 2022 13:58

Sorry, this entry is only available in Polish. For the sake of viewer convenience, the content is shown below in the alternative language. You may click the link to switch the active language.

„Problemy w druku fleksograficznym – rozwiązania” to tytuł webinarium, jakie organizuje 7 kwietnia br. (w godzinach 11.00 – 13.30) firma Wolff Poligrafia. Jednym z partnerów tego wydarzenia jest Sun Chemical, a prelegentem z jej strony będzie Robert Jałbrzykowski, sales manager w jej polskim oddziale. Webinarium jest bezpłatne, odbywać się będzie w aplikacji Teams. Aby do niego dołączyć, wystarczy kliknąć w link https://tinyurl.com/3w6vafm4.

Firma Sun Chemical aktywnie wspiera różnego rodzaju inicjatywy branżowe, dzieląc się swoją wiedzą i doświadczeniem. Za nami niełatwy czas obostrzeń i ograniczeń, a przed nami rzeczywistość, która niesie ze sobą zupełnie nowe wyzwania – mówi Tomasz Dobrowolski, business director Packaging Inks w polskim oddziale Sun Chemical.Dlatego tak ważna jest obecnie komunikacja z naszymi obecnymi bądź potencjalnymi klientami. Różnego rodzaju spotkania branżowe są ku temu doskonałą okazją. Dlatego po raz kolejny włączyliśmy się w branżową inicjatywę – tym razem firmy Wolff Poligrafia - by podczas webinarium przedstawić jego uczestnikom możliwości rozwiązywania problemów, jakie mogą przydarzyć się w druku fleksograficznym. Możliwość wymiany wiedzy i doświadczeń jest dla nas bowiem niezmiernie cenna. Ponieważ posiadamy w swojej bogatej ofercie wiele propozycji dla sektora opakowań i etykiet, również drukowanych w technice fleksograficznej, jesteśmy zobligowani do tego, by dzielić się wiedzą z tego zakresu. Dotyczy to również problemów, jakie zdarzają się podczas procesu drukowania w tej technice, a których rozwiązanie czasami jest bardzo proste. O tym wszystkim chcemy opowiedzieć uczestnikom spotkania.

Jego partnerami, poza firmą Sun Chemical, są 3M Poland i Emipak. Ze strony organizatora – Wolff Poligrafia - wprowadzenia do webinarium dokona Hubert Borzym, zaś referat na temat przykładowych problemów w druku spotykanych w drukarniach fleksograficznych wygłosi Witold Tarłowski. 3M Poland podczas tego wydarzenia reprezentować będzie Piotr Lis z referatem zatytułowanym „Technologia a rzeczywistość. PRZYZWYCZAJENIA - druga natura fleksografii”. Z kolei Zbigniew Bohdan z firmy Emipak opowie o tym „Jak precyzyjnie nakleić płytę drukową i co dzięki temu uzyskamy?”

Jak widać, tematy wystąpień dotyczyć będą codziennej produkcji, co – mamy nadzieję – okaże się przydatne dla wszystkich, którzy zechcą wziąć udział w tym wydarzeniu. Serdecznie zapraszamy na prezentacje wszystkich firm współorganizujących webinarium – podsumowuje Tomasz Dobrowolski.

Opracowano na podstawie informacji firmy Sun Chemical

 

 

 

cript>