Graham Tweedale dyrektorem operacyjnym Xaar
7 Apr 2022 11:35

Sorry, this entry is only available in Polish. For the sake of viewer convenience, the content is shown below in the alternative language. You may click the link to switch the active language.

Xaar, jeden z wiodących producentów technologii druku atramentowego, poinformował o mianowaniu ​​Grahama Tweedale’a na stanowisko dyrektora operacyjnego, podlegające dyrektorowi generalnemu Johnowi Millsowi.

Dołączając do firmy Xaar w 1997 r. jako technik w zespole badawczo-rozwojowym, Graham Tweedale pomagał w opracowywaniu rozwiązań do druku atramentowego pierwszej generacji. Spędził pięć lat w Szwecji, pracując w pierwszym zakładzie produkcyjnym Xaar, zanim wrócił do Wielkiej Brytanii, aby założyć i otworzyć fabrykę Huntingdon w 2007 roku.

Graham zajmował wyższe stanowiska kierownicze w Xaar i z powodzeniem kierował wieloma programami o krytycznym znaczeniu dla biznesu oraz nadzorował wprowadzanie nowych produktów. Ostatnio, jako dyrektor generalny działu głowic drukujących, odegrał kluczową rolę w opracowywaniu i wdrażaniu najnowszej strategii, w tym w uruchomieniu platformy ImagineX i jej opartego na współpracy podejścia do rozwoju.

Graham Tweedale powiedział: Jestem dumny i podekscytowany, że zostałem mianowany COO Xaar, zwłaszcza że stało się to w tak ważnym momencie ewolucji technologii atramentowej. Nasza kreatywność, pasja i towarzyszenie klientom w rozwoju sprawią, że Xaar będzie odgrywać wiodącą rolę w uwolnieniu potencjału maszyn atramentowych.

John Mills, dyrektor generalny Xaar, tak skomentował awans: Jestem zachwycony mianowaniem Grahama na stanowisko COO i życzę mu dalszych sukcesów w tej nowej roli, ponieważ pracujemy nad zapewnieniem zrównoważonego wzrostu i jak najszerszych możliwości druku atramentowego, jakich oczekują nasi klienci.

Opracowano na podstawie informacji firmy Xaar

error: Kopiowanie zabronione!
cript>