Heidelberg Prinect Business Manager Hardcover Summit
28 Apr 2022 14:28

Sorry, this entry is only available in Polish. For the sake of viewer convenience, the content is shown below in the alternative language. You may click the link to switch the active language.

W dniu 27 kwietnia br. w warszawskiej  siedzibie Heidelberg Polska odbyło się seminarium pod nazwą Heidelberg Prinect Business Manager Hardcover Summit, które zorganizowano w związku  z  pierwszą na świecie instalacją zintegrowanego środowiska biznesowo-produkcyjnego dla drukarni dziełowej opartego na oprogramowaniu Prinect Business Manager w Drukarni Perfekt SA w Warszawie.

Wydarzenie to było okazją do zaprezentowania przedstawicielom polskich drukarń dziełowych rozwiązań oferowanych przez firmę Heidelberg z udziałem przedstawicieli Drukarni Perfekt oraz CGS.  Podczas seminarium zaprezentowano wybrane funkcjonalności bezpośrednio w systemach produkcyjnych tych drukarń.

Spotkanie było również forum wszechstronnej, otwartej i szczerej dyskusji dotyczącej bieżącej sytuacji w branży druku dziełowego, jej potrzeb oraz wyzwań, z którymi muszą się zmierzyć drukarnie.

Opracowano na podstawie informacji firmy Heidelberg Polska