Skanery Epson zdobyły 7 nagród DataMaster Lab
26 Jul 2022 11:07

Sorry, this entry is only available in Polish. For the sake of viewer convenience, the content is shown below in the alternative language. You may click the link to switch the active language.

W momencie, gdy coraz więcej organizacji docenia wagę digitalizacji dokumentów, nagrody DataMaster Lab Awards potwierdzają wszechstronność i jakość produktów firmy Epson.

W serii rygorystycznych testów przeprowadzonych przez uznany, niezależny instytut badawczy DataMaster Lab firma Epson otrzymała aż siedem nagród DataMaster Lab 2022 Awards, które potwierdzają jakość i przydatność jej produktów. Nagrody te przyznawane są w czasie, gdy digitalizacja dokumentów - wspierając zdalne i hybrydowe środowiska pracy oraz zwiększając efektywność obiegu i bezpieczeństwa informacji - uzyskuje coraz większe znaczenie.

Produkty Epson zostały docenione w takich kategoriach jak „Najlepsza jakość obrazu”, „Najprostsze w obsłudze” czy „Największy komfort użytkowania”. Potwierdza to, że spełniają one potrzeby zarówno użytkowników indywidualnych, jak i przedsiębiorstw.

Zwycięskie skanery to:

  • Epson DS-360W           Najlepszy stosunek jakości obrazu / rozmiaru pliku
  • Epson DS-730N            Najlepszy stosunek jakości obrazu / rozmiaru pliku
  • Epson DS-32000           Najlepszy stosunek jakości obrazu / rozmiaru pliku
  • Epson DS-30000           Najlepszy stosunek jakości obrazu / rozmiaru pliku
  • Epson DS-730N            Największy komfort użytkowania
  • Epson DS-32000           Najprostszy w obsłudze skaner
  • Epson DS-30000           Najprostszy w obsłudze skaner

Niezmiernie się cieszymy, że nasze produkty zostały docenione przez tak szanowany i profesjonalny instytut badawczy co potwierdziło zarówno wartość biznesową, którą oferują jak i przyjazność ich obsługi – powiedział Szymon Kaczorowski z firmy Epson.

Komentując jakość obrazu, Edward Bilson z DataMaster powiedział: Większość producentów urządzeń do obrazowania oferuje sposoby kompresowania plików, które mogą zmniejszać ich rozmiar i nawet ponad dziesięciokrotnie obniżyć koszt ich przechowywania.  Niestety tworzenie jak najmniejszych plików często odbywa się kosztem jakości samych obrazów. Nagrodzone skanery generują małe i łatwe do przechowywania w chmurze pliki PDF, a jednocześnie gwarantują świetną jakość.

Zapytany o nagrodzone urządzenia w kategorii „Największy komfort użytkowania” Bilson powiedział: Jak wykazały niezależne testy DataMaster Lab, skanery, które wyróżniono tą nagrodą - w porównaniu z konkurencyjnymi urządzeniami - mają szeroką gamę intuicyjnych funkcji i są bardzo proste w obsłudze.  Przekłada się to na łatwość i efektywność użytkowania.

 Opracowano na podstawie informacji firmy Epson

error: Kopiowanie zabronione!
cript>