Równowaga między zrównoważonym rozwojem i kreatywnością
29 Jul 2022 09:15

Sorry, this entry is only available in Polish. For the sake of viewer convenience, the content is shown below in the alternative language. You may click the link to switch the active language.

Firma Kongsberg Precision Cutting Systems (Kongsberg PCS) opublikowała nową bezpłatną Białą Księgę poświęconą kwestii znalezienia równowagi między zrównoważonym rozwojem i kreatywnością w sytuacji, gdy przedsiębiorstwa starają się zapewnić sobie przewagę konkurencyjną we współczesnej wymagającej rzeczywistości.

Wiodący producent rozwiązań do cięcia cyfrowego dla branży opakowań, oznakowań i ekspozytorów skonsultował się z dostawcami płyt, projektantami i firmami produkcyjnymi, aby zidentyfikować kluczowe czynniki wpływające na przyszłość projektowania i produkcji displayów.

Ostatnie kilka lat z pewnością stanowiło wyzwanie dla firm zajmujących się tablicami i ekspozytorami - globalna pandemia spustoszyła życie na całym świecie, zepchnęła całe gospodarki w recesję i wywarła niszczący wpływ na przemysł - powiedział Stuart Fox, prezes i dyrektor generalny Kongsberg PCS. - Gdy po pandemii świat powraca do pozorów normalności, na horyzoncie pojawia się nowy zestaw wyzwań - od globalnych problemów logistycznych po niepewną sytuację geopolityczną i niestabilność ekonomiczną.

O ile kwestia zrównoważonego rozwoju spadła z agendy w szczytowym momencie pandemii – w tej sytuacji produkcja i dostawy towarów miały pierwszeństwo przed zwyczajowymi nawykami i ideałami konsumentów – teraz z pewnością na nią powróciła. Jednak jak wpasować zrównoważony rozwój, w kontekście sektora tablic i ekspozytorów, w firmach, które muszą być kreatywne, aby osiągnąć sukces?

Dokument zatytułowany „Znajdowanie równowagi między kreatywnością a zrównoważonym rozwojem – kluczowe rozważania na temat przyszłości projektowania i produkcji displayów” (Finding The Balance Between Creativity And Sustainability - Key considerations for the future of display design and manufacture) zawiera rzeczowe opinie kluczowych graczy z branży, w tym Einara Eka, dyrektora ds. rozwoju biznesu w Re-board Technology, oraz Maximiliana Hansena, dyrektora generalnego Nordwerk Design.

W tym dokumencie chcieliśmy wysondować opinie i określić, co przyszłość szykuje dla naszej branży - wyjaśnia Fox. - Chcieliśmy ustalić, jaki kierunek widzą przed sobą nasi klienci i partnerzy, którzy pomyślnie przeszli przez ostatnie burzliwe dwa lata.

Ponieważ firmy patrzą w przyszłość z mieszaniną nadziei i obaw, ważne jest, aby zachowały pozytywne nastawienie i upewniły się, że są przygotowane do sprostania wyzwaniom, przed którymi stoją obecnie, i do osiągnięcia sukcesu w kolejnych latach. Liczymy, że dzięki ocenie, w jaki sposób zdaniem ekspertów można osiągnąć równowagę między spełnianiem kreatywnych potrzeb klientów a dostarczaniem zrównoważonych rozwiązań oczekiwanych przez konsumentów na całym świecie, pomożemy im w osiągnięciu tego celu. 

Nowy raport jest już dostępny. Darmową kopię można uzyskać tutaj: https://www.kongsbergsystems.com/en/campaign/2022/sustainability-whitepaper

Opracowano na podstawie informacji firmy Kongsberg

 

 

error: Kopiowanie zabronione!
cript>