Kornit Digital na Printing Expo Online 2022
2 Aug 2022 09:06

Sorry, this entry is only available in Polish. For the sake of viewer convenience, the content is shown below in the alternative language. You may click the link to switch the active language.

Firma Kornit Digital, jeden ze światowych liderów w dziedzinie zrównoważonych cyfrowych technologii produkcji tekstyliów na żądanie, poinformowała o udziale w targach Printing Expo Online 2022. Nowe interaktywne stoisko na jednych z największych na świecie wirtualnych targach poligraficznych prezentuje przegląd aktualnej oferty tego producenta. Jak zapewniają organizatorzy, wystawa oferuje korzyści analogiczne do tradycyjnych targów, łącząc je z wygodą i swobodnym dostępem, jakie zapewnia formuła wirtualna.  

Printing Expo Online to jedne z najpopularniejszych targów internetowych dla branży poligraficznej. Dostosowane do wymagań rozwijających się firm targi są otwarte 24 godziny na dobę, przez 365 dni w roku. Od listopada 2020 roku imprezę odwiedziło ponad 60 000 gości z całego świata, uczestnicząc w dogodnym dla siebie czasie.

Nowoczesne stoisko Kornit umożliwia samodzielne oglądanie cyfrowych rozwiązań przeznaczonych do bezpośredniego nanoszenia na odzież (DTG) i bezpośrednio na tkaninę (DTF). Oferta prezentuje nowe możliwości dla zrównoważonej cyfrowej mody na żądanie i produkcji tekstyliów. Rozwiązania obejmują między innymi: Kornit Atlas MAX, niedawno wprowadzony Kornit Atlas MAX Poly, Kornit Presto MAX i ofertę KornitX Workflow.

Rynek coraz częściej domaga się nowych możliwości doświadczania oferty w czasie rzeczywistym, w dogodnym dla klienta miejscu i momencie. Nasza obecność na Printing Expo Online jest bezpośrednią odpowiedzią na prośby odbiorców – dlatego oferujemy interaktywne wydarzenie szkoleniowe na żądanie – powiedział Omer Kulka, dyrektor ds. marketingu w Kornit Digital i dodał: Jeśli chcesz dowiedzieć się więcej o sile zrównoważonej produkcji tekstyliów na żądanie, żeby dostosować się do oczekiwań klientów w nowej erze handlu detalicznego i produkcji – Printing Expo Online będzie dobrym wyborem i idealnym uzupełnieniem tradycyjnych targów.

Odkąd po raz pierwszy uruchomiliśmy Printing Expo Online, naszą wizją było stworzenie atrakcyjnego, opartego na współpracy, innowacyjnego środowiska. Naszym celem jest zapewnienie cyfrowej platformy marketingowej, porównywalnej z wydarzeniem fizycznym, ale dostosowanej do wymagań każdego odwiedzającego. Targi cały czas się zmieniają, dlatego też wystawcy mogą zmieniać cyfrowe środowiska zgodnie ze swoimi preferencjami. Naszym hasłem jest: „Nie pozwól, by rzeczywistość Cię powstrzymywała!” – powiedział Wayne Beckett, Printing Expo Online Event Director.

Opracowano na podstawie informacji portalu World of Print

error: Kopiowanie zabronione!
cript>