Landa otwiera fabrykę w Holandii
5 Aug 2022 11:01

Sorry, this entry is only available in Polish. For the sake of viewer convenience, the content is shown below in the alternative language. You may click the link to switch the active language.

Firma Landa Digital Printing otwiera nowy zakład produkcji materiałów eksploatacyjnych w Sittard, w Holandii. Produkcja atramentu Landa Nanoink używanego do maszyn Landa S10 i S10P Nanographic Printing ma umożliwić firmie podwojenie wolumenu materiałów eksploatacyjnych i wsparcie szybkiego wzrostu popytu na atrament wywołanego rosnącą liczbą zleceń.

Produkując w Europie kontynentalnej, firma radykalnie skraca czas dostawy materiałów eksploatacyjnych i zwiększa swoje zdolności produkcyjne. Zmniejsza również swój wpływ na środowisko redukując transport surowców i wyrobów gotowych. Zaprojektowany w celu usprawnienia łańcucha dostaw materiałów eksploatacyjnych, nowy obiekt ma zapewnić wysokiej jakości obsługę europejskich klientów i ich międzynarodowych marek.

Gil Oron, dyrektor generalny Landa Digital Printing komentuje: Nasza nowa fabryka w Sittard jest nastawiona na zrównoważony rozwój, niezawodność usług i rozwój biznesu. Zapewnia klientom Landy lokalne zaopatrzenie, co w czasach bardzo trudnej logistyki na całym świecie ma ogromne znaczenie. Co więcej, ponieważ wielkość produkcji klientów wzrasta z dnia na dzień, zakład zapewni również szybką i niezawodną dostawę – co znacząco wpływa na poprawę wydajności.

Fabryka dostarcza materiały eksploatacyjne przeznaczone dla urządzeń z serii Nanographic Printing Press, zaprojektowanej w celu wypełnienia luki na rynku w zakresie opłacalnych krótko- i średnionakładowych maszyn do produkcji opakowań i obsługi zleceń komercyjnych. Oferta obejmuje maszyny Landa S10 Nanographic Printing — rozwiązanie B1 stworzone dla przemysłu opakowaniowego i przetwórstwa — oraz maszynę Landa S10P Nanographic Printing Press, która jest przeznaczona do dwustronnego druku komercyjnego w formacie B1.

Gil Oron podsumowuje: Nasz nowy europejski zakład jest kolejnym przykładem długoterminowego zaangażowania w rynek europejski i zdolności do wprowadzania zmian, których potrzebuje branża. Landa nadal rewolucjonizuje i cyfryzuje przemysł poligraficzny.

Opracowano na podstawie informacji firmy Landa Digital Printing

error: Kopiowanie zabronione!
cript>