Zakończenie RoadShow Atrium w Warszawie
5 Aug 2022 13:00

Sorry, this entry is only available in Polish. For the sake of viewer convenience, the content is shown below in the alternative language. You may click the link to switch the active language.

Zaplanuj najbliższą środę 10.08.2022, aby obejrzeć rewolucyjne plotery DTF oraz żywiczne firmy Mutoh.

Firma Atrium Centrum Ploterowe wraz z IKONOS organizuje RoadShow w miesiącach lipiec – sierpień 2022. Na zakończenie cyklu spotkań serdecznie zapraszamy Państwa do Warszawy w terminie 10.08.2022 (środa).

Udział w RoadShow jest bezpłatny. Na wybrany termin należy się zarejestrować (formularz rejestracyjny jest dostępny na stronie Atrium).

Niniejszy cykl pokazów to okazja do wymiany doświadczeń i licznych inspiracji. To także bodziec do przygotowania ciekawszej, szczegółowej oferty, wzbogaconej próbkami, gotowymi produktami czy nieszablonowymi realizacjami.

Firmy Atrium i IKONOS chcą pokazać potencjalnym użytkownikom ploterów Mutoh oraz Summa, że drukarki można stosować nie tylko w klasycznej poligrafii czy reklamie. RoadShow to okazja do poszukiwania nisz rynkowych, gdzie umiejętnie pokazany wydruk można sprzedać z dużym zyskiem. Na szczególną uwagę zasługują tu prezentacje i pokazy najnowszych ploterów DTF, gdyż jest to nowa rewolucyjna technologia nadruku na koszulkach, która pokonuje wiele ograniczeń obecnie stosowanych technik. Pojawiła się na rynku jako odpowiedź na niską odporność lub  wzrastające koszty produkcji reklamy na tekstyliach, czasochłonność i długość procesu  tzw. przygotowalni.

Przedstawiamy bogaty program pokazów firmy Atrium podczas RoadShow:

Prezentacje i pokazy najnowszych ploterów DTF

DTF Mutoh 628 to kompaktowy zestaw drukujący, składający się z plotera, shakera oraz wygrzewarki do proszku. Jest to produkcyjny zestaw przeznaczony do dużych nakładów. Urządzenie drukuje na folii, którą następnie wgrzewa się w materiały różnego rodzaju metodą druku pośredniego DTF.

W urządzeniu tym mają zastosowanie atramenty z certyfikatem OEKO-TEX®, a niska emisja do środowiska naturalnego pozytywnie wyróżnia tę drukarkę jako przyjazną dla otoczenia i operatora. Kolejnymi zaletami DTF Mutoh 628, które stawiają go ponad rozwiązaniami konkurencyjnymi,  są niskie koszty eksploatacji – zużycie atramentu, oszczędność używanych mediów, a także odzysk proszku. Cenione są także: szybkość pracy urządzenia przy zachowaniu wysokiej jakości wydruków, możliwość użycia białego atramentu i atramentów fluorescencyjnych oraz wygrzewanie infrared, które zabezpiecza kolory; dopełniają one zakres możliwości japońsko-amerykańskiej drukarki.

DTF 30 to ploter do produkcji nadruków w technologii DTF, dedykowany szczególnie pracy z niewielkimi partiami. Idealnie sprawdzi się w druku na koszulkach, znakowaniu odzieży roboczej i technicznej, znakowaniu odzieży sportowej, a nawet obuwia.

Portfolio obsługiwanych przez ploter DTF 30 materiałów jest bardzo szerokie i obejmuje większość tekstyliów oraz tkanin dostępnych na rynku - od naturalnych, takich jak bawełna czy skóra, po poliester.

DTF 30 wyposażony jest w najnowszej generacji, podwójną głowice Epson. Rozdzielczość druku wynosi od 360 do 2880 dpi. Prędkość drukowania to 3,5 m2 CMYK WW, a szerokość zadruku 30 cm.

Prezentacje i pokazy najnowszych ploterów ekożywicznych od Mutoh

    

Kompaktowy ploter 54"/137 cm Mutoh XpertJet 1341SR Pro. Drukarkę wyposażono w nowe ultraszerokie głowice drukujące piezo Mutoh AccuFine o zmiennej wielkości kropli, które zapewniają najwyższą w swojej klasie dokładność druku (pozycjonowanie kropli). Poza tym nowy ploter jest wyposażony w profesjonalne i co najważniejsze, bardzo łatwe w obsłudze oprogramowanie RIP MUTOH VerteLith. W połączeniu z nową, opatentowaną technologią I-screen weaving (druk bez paskowania), nowe głowice piezo zapewniają wyjątkową jakość druku także przy wyższych prędkościach produkcyjnych. Ponadto nowy ploter Mutoh charakteryzuje się automatyczną kalibracją przesuwu materiału (Feed Master) oraz funkcją Media Tracker, umożliwiającą automatyczne sprawdzenie, ile materiału pozostało na rolce. Dedykowane ekologiczne atramenty posiadają certyfikat GREENGUARD Gold, zaś zastosowane w ploterze duże kasety z wymiennymi ekonomicznymi i degazowanymi wkładami workowymi zmniejszają cenę jednostkową za atrament. W tym modelu plotera istnieje możliwość aż 3 poziomów wysokości głowicy: 1,5; 2,0; 2,5 mm.

Prezentacje i pokazy najnowszych ploterów sublimacyjnych od Mutoh

Ploter XPJ-1642WR jest wyposażony w dwie zupełnie nowe, ultraszerokie głowice drukujące piezo Mutoh AccuFine o zmiennej wielkości kropli, które zapewniają najwyższą w swojej klasie dokładność druku (pozycjonowanie kropli). W połączeniu z nową, opatentowaną technologią I-screen weaving firmy Mutoh nowe głowice drukujące zapewniają wyjątkową jakość druku nawet przy wyższych prędkościach produkcyjnych. Nowa drukarka oferuje ponadto bogactwo istniejących i zupełnie nowych technologii Mutoh.

Prezentacje i pokazy najnowszych ploterów LED/UV do gadżetów od Mutoh

     

Plotery Mutoh XPJ-461UF i XPJ-661UF z najnowocześniejszej serii XpertJet występują w konfiguracji CMYK lub CMYK + Biały + Lakier i nadają się do bezpośredniego drukowania na szerokiej gamie materiałów, w tym trójwymiarowych obiektach o grubości do 15 cm. Druk na podłożach ciemnych lub przezroczystych jest również możliwy dzięki zastosowaniu białych atramentów. Wartościowe wykończenie, takie jak lakier punktowy, a nawet oszałamiające efekty specjalne, takie jak struktury lub tłoczenia, są możliwe dzięki dedykowanym atramentom lakierniczym.

Prezentacje i pokazy najnowszych ploterów tnących Summa S One z serii D


Prezentacje mediów do druku wielkoformatowego IKONOS

 

 

error: Kopiowanie zabronione!
cript>