Atramenty neonowe do druku UV
15 Sep 2021 08:46

Sorry, this entry is only available in Polish. For the sake of viewer convenience, the content is shown below in the alternative language. You may click the link to switch the active language.

Po niedawnym wprowadzeniu na rynek atramentów do druku UV w kolorach fluorescencyjnych ich producent – firma swissQprint podkreśla możliwości, jakie otwiera nowa gama kolorystyczna.  Dzięki zaledwie dwóm nowym atramentom możliwe staje się uzyskanie czterech oryginalnych wariantów: żółtego, różowego, zielonego i pomarańczowego, co daje wiele opcji ich zastosowania.

Atramenty neonowe do druku UV to najnowsze produkty w portfolio atramentów swissQprint. Dostępne kolory: Neon Pink i Neon Yellow „świecą” w świetle dziennym i są fluorescencyjne w świetle czarnym. Jeszcze więcej wariantów kolorystycznych pojawia się po połączeniu kolorów Neon Green i Neon Orange. 

Producent opisuje obszary zastosowań w następujący sposób: Neon jest idealny do oznakowań stosowanych podczas wydarzeń specjalnych, wystaw, galerii i stanowi klucz do naprawdę olśniewających promocji. Zakres potencjalnych zastosowań obejmuje: plakaty, zawieszki i ekspozytory POS, systemy informacyjne i naprowadzające, oznakowania targów i wydarzeń, w tym opaski na rękę, znaki ostrzegające oraz wiele innych.

Atramenty neonowe są dostępne dla wszystkich modeli maszyn drukujących, zarówno ploterów płaskich, jak i rolowych swissQprint z utwardzaniem UV-LED. Można je włączyć do druku w dowolnym momencie, zwłaszcza że systemy swissQprint mają dziewięć dowolnie konfigurowalnych kanałów kolorów. Doradztwo i sprzedaż nowych produktów odbywają się za pośrednictwem ogólnoświatowej sieci dealerów swissQprint.

Opracowano na podstawie materiałów firmy swissQprint

 

error: Kopiowanie zabronione!
cript>