Do druku na papierze
13 Dec 2017 11:16

Sorry, this entry is only available in Polish. For the sake of viewer convenience, the content is shown below in the alternative language. You may click the link to switch the active language.

Cyrel EASY ESM i EFM to średnio twarde płyty opracowane przez firmę DuPont z myślą o druku na papierze i wykorzystywane w procesach obróbki solwentowej oraz termicznej Cyrel FAST. Obie zostały zaprojektowane tak, by zapewniać najlepszej jakości reprodukcje na różnych podłożach papierowych i upraszczać operacje w naświetlarni oraz w drukarni.

Firma DuPont Advanced Printing promowała swój nowy produkt podczas targów Labelexpo 2017. Najnowsze uzupełnienie rodziny Cyrel EASY – EASY ESM i EFM – to średnio twarde płyty opracowane z myślą o druku na papierze i wykorzystywane w procesach obróbki solwentowej oraz termicznej Cyrel FAST. Obie zostały zaprojektowane tak, by zapewniać najlepszej jakości reprodukcje na różnych podłożach papierowych i upraszczać operacje w naświetlarni oraz w drukarni. DuPont kontynuuje rozwój nowej generacji płyt DuPont Cyrel, aby dostarczać szerokie portfolio płyt o wysokiej, niezmiennej jakości, które obsługują wszystkie segmenty druku opakowań – mówi Bernd Daiber, dyrektor regionalny w DuPont Advanced Printing EMEA. – Stworzenie nowej płyty to część naszych nieustannych działań, mających na celu stymulowanie rozwoju druku fleksograficznego w przemyśle na drodze poprawy jakości, zrównoważonego rozwoju oraz wydajności. Nasi klienci są pod wrażeniem zdolności doskonałego transferu farby na papiery powlekane i niepowlekane oraz fantastycznych rezultatów druku takich jak ulepszona gęstość farb oraz ograniczony mottling. W Brukseli firma DuPont  promowała także nowej generacji system do obróbki płyt DuPont Cyrel FAST 2000 TD, który wyposażono w kilka przełomowych narzędzi i technologii, przyczyniających się do wyższej jakości płyt, sprawniejszego przepływu prac oraz ulepszonej sprawności maszyny.  AN

error: Kopiowanie zabronione!
cript>