Ekologiczny druk na tekstyliach
20 Jun 2022 14:53

Sorry, this entry is only available in Polish. For the sake of viewer convenience, the content is shown below in the alternative language. You may click the link to switch the active language.

Podczas zakończonych niedawno targów FESPA firma EFI zaprezentowała ekologiczne, kompleksowe rozwiązanie do druku pigmentowego i wykańczania w linii, zapewniające wydajność oraz zrównoważony rozwój w przemysłowym druku na tekstyliach.

Innowacyjne rozwiązania w zakresie grafiki ekspozycyjnej i tekstyliów przemysłowych oferowane przez firmę EFI zapewniają wysoką wydajność, jakość i zrównoważony rozwój. Zostały opracowane, aby pomóc klientom w generowaniu zysków i pozyskiwaniu nowych odbiorców. Debiutujące na targach nowe urządzenie to zaawansowane zintegrowane rozwiązanie do usprawnionego, bardziej ekologicznego drukowania na tekstyliach.

Jesteśmy podekscytowani tym, że odwiedzający targi FESPA mogli zapoznać się z innowacyjnym rozwiązaniem, które zapewnia wysokiej jakości wydruki na tekstyliach przy jednoczesnym ograniczeniu zużycia wody i energii – powiedziała Adele Genoni, wiceprezes i dyrektor generalny EFI Reggiani i dodała: To kolejne potwierdzenie naszego zaangażowania w ekologiczne innowacje. Rozwiązanie EFI Reggiani ecoTERRA przyczynia się do uczynienia przemysłu tekstylnego bardziej zrównoważonym, zmniejszając ślad środowiskowy i zapewniając bardziej przyjazne dla środowiska drukowanie bezpośrednio na tkaninie.

EFI Reggiani ecoTERRA to kompleksowe rozwiązanie do druku atramentami na bazie wody, które nie wymaga dodatkowego sprzętu do obróbki wstępnej i końcowej. Czekająca na opatentowanie technologia zapewnia klientom wyraźną przewagę konkurencyjną, radykalnie zmniejszając zużycie energii i wody w całym procesie, zapewniając bardziej zrównoważony proces drukowania na tkaninie.

 Zdaniem producenta użytkownicy nowego systemu drukującego będą usatysfakcjonowani zdolnościami ecoTERRA do zapewniania doskonałej odporności na działanie wilgoci, niezwykłej ostrości drukowanych szczegółów i ich wysokiej trwałości, przy jednoczesnym zapewnieniu dłuższej żywotności głowicy drukującej oraz obniżonych kosztach konserwacji.

 Nowa gama atramentów ecoTERRA obejmuje 7 kolorów: cyjan, magenta, żółty, czarny, niebieski, czerwony i zielony. Udoskonalony system wykańczania zastosowany w urządzeniu sprawia, że ​​tkanina jest miększa w dotyku i zapewnia wydajność zgodną z najbardziej rygorystycznymi wymaganiami przemysłu tekstylnego.

 EFI Reggiani od lat angażuje się w dostarczanie na rynek najnowocześniejszych technologii, oferując światowej klasy produkty, które wydłużają czas pracy maszyny, pozwalają unikać przestojów, gwarantują niezawodność, wysoką wydajność oraz niezwykłą jednolitość i dokładność drukowania. Specyfika oferowanych przez tego producenta rozwiązań pomaga klientom zwiększyć zrównoważony rozwój ich działań związanych z produkcją tekstyliów. 

Opracowano na podstawie materiałów firmy EFI

 

error: Kopiowanie zabronione!
cript>