Integracja w kierunku Przemysłu 5.0
13 May 2024 12:49

Sorry, this entry is only available in Polish. For the sake of viewer convenience, the content is shown below in the alternative language. You may click the link to switch the active language.

Sistrade, portugalski dostawca oprogramowania dla branż poligraficznej i opakowaniowej, będzie prezentować swoje najnowsze technologie na najważniejszych na świecie targach poligraficznych drupa 2024. Podczas tego wydarzenia Sistrade skupi się na najnowszych rozwiązaniach w zakresie oprogramowania, podkreślając fundamentalne znaczenie definicji procesów w branży poligraficznej, ale także ich integrację z zasadami Przemysłu 5.0.

Na targach drupa 2024 Sistrade zaprezentuje nowe funkcje oprogramowania w wersji 12.15, przedstawi nową koncepcję dla opakowań i etykiet oraz funkcję arkusza danych technicznych (TDS), opracowaną od podstaw dla tego sektora, aby umożliwić szybkie definiowanie produktów na podstawie przebiegu ich procesu produkcyjnego ze wszystkimi szczegółami technicznymi.

Arkusze danych technicznych uwzględniają wszystkie istotne szczegóły techniczne dotyczące wydajnego cyklu życia produktu, w tym szczegółowe informacje, takie jak kierunek przewijania, zastosowanie sztancowania, dodatkowe materiały i inne. Posiadanie karty technicznej zawierającej dokładnie określone szczegóły techniczne przekłada się na dobrze przygotowany i w pełni zintegrowany proces produkcyjny, w którym osiągana jest pełna identyfikowalność produktu finalnego, obejmująca wszystkie etapy jego projektowania i produkcji.

Zoptymalizowany przepływ pracy

Ustanawiając jasne i dobrze zdefiniowane procesy, firmy poligraficzne mogą zoptymalizować przepływ pracy, zminimalizować błędy i zmaksymalizować produktywność. Każdy etap procesu, od przyjęcia zamówienia po końcową dostawę wydrukowanego produktu, jest skrupulatnie planowany i dokumentowany, aby zawsze zapewnić wysoką jakość wyników.

Dzięki dostosowaniu procesów do zasad Przemysłu 5.0 Sistrade umożliwia firmom poligraficznym utrzymanie się w czołówce, dostosowywanie się do zmieniają- cych się wymagań rynku i rozwój w coraz bardziej cyfrowym i wzajemnie połączonym środowisku produkcyjnym.

Targi drupa mają dla portugalskiego producenta duże znaczenie ze względu na rozległą sieć partnerów i klientów, szczególnie w Polsce, gdzie utrzymywane są silne relacje z partnerami i klientami, takimi jak Erbi czy Opolgraf.

Opracowanie: AN