Jakość budowana latami 
14 Jul 2022 11:06

Sorry, this entry is only available in Polish. For the sake of viewer convenience, the content is shown below in the alternative language. You may click the link to switch the active language.

Fast Textile to międzynarodowe targi tekstylne, które od lat stanowią najważniejsze wydarzenie dla branży w Europie. W dniach 15-17 listopada 2022 w PTAK Warsaw Expo odbędzie się ósma edycja eventu.

Branża tekstylna od kilku lat znajduje się na ustach całego świata. Jest to związane nie tylko z coraz większą indywidualizacją projektów, pragnieniem innowacji i wyszukiwaniem nieszablonowych rozwiązań. Głośno mówi się o jej wpływie na planetę i tym, jak sprawić, by produkcja była bardziej przyjazna środowisku. Dotyka ją wiele kwestii, które jeszcze nie tak dawno nie były tak szeroko komentowane. Dlatego właśnie pojawiła się potrzeba stworzenia platformy do dialogu, edukacji oraz budowania sieci kontaktów. Z tą myślą powstało Fast Textile.

Fast Textile – najważniejsze targi w Europie

Już od ośmiu edycji Fast Textile umacnia swoją pozycję jako wiodąca impreza branżowa w Europie. Co roku przyciąga setki wystawców i kilkanaście tysięcy odwiedzających. Na 22 500 m2 PTAK Warsaw Expo każdorazowo nawiązywanych jest tysiące nowych relacji biznesowych i podpisywane są kolejne umowy o współpracy. To platforma przyjazna biznesowi, łącząca najważniejszych przedstawicieli branży z potencjalnymi klientami. 

Fast Textile to również miejsce dla kreatywnych. Targi cechują się wysokimi walorami estetycznymi, a prezentacje wystawców zachwycają odwiedzających. Prestiżowa przestrzeń PTAK Warsaw Expo pozwala na pokazanie oferty w sposób innowacyjny i przyciągający wzrok. Nie brakuje nieszablonowych realizacji. 

Wydarzenie jest doskonałą okazją do networkingu, który otwiera na nową jakość nawiązywania relacji. To również możliwość skorzystania z limitowanych ofert, które nie pojawią się nigdzie indziej. 

Kogo można spotkać na Fast Textile?

Wśród wystawców Fast Textile będzie można spotkać producentów i usługodawców, działających w zakresie branżowym:
– tkanin i dzianin
– dodatków i akcesoriów krawieckich
– tekstyliów domowych
– usług
– maszyn
– tekstyliów reklamowych
– warsztatów, kursów, szkoleń
– produktów gotowych
– mediów branżowych
– tekstyliów obiciowych

Już dziś odbierz bezpłatny bilet na wydarzenie! 

Więcej informacji na: fasttextile.com

Opracowano na podstawie materiałów organizatora

 

error: Kopiowanie zabronione!
cript>