Kreatywność świata designu w dekoracji wnętrz
22 Apr 2020 12:15

Sorry, this entry is only available in Polish. For the sake of viewer convenience, the content is shown below in the alternative language. You may click the link to switch the active language.

Firma Roland DG EMEA wprowadza na rynek nową maszynę drukującą o nazwie EJ-640 DECO. Urządzenie wykorzystuje ekologiczny atrament na bazie wody przeznaczony do cyfrowego drukowania oryginalnych elementów dekoracji wnętrz.

Zaprojektowane w celu zaspokojenia rosnących potrzeb rynku dekoracji wnętrz, rozwiązanie EJ-640 DECO przeznaczone jest do produkcji niestandardowych, personalizowanych tapet, abażurów, rolet, plakatów, grafiki wystawowej i wielu innych zastosowań. Innowacyjne rozwiązanie odpowiada na potrzeby konsumentów poszukujących ekologicznych produktów i wzorów, które pozwolą nadać unikalny charakter ich przedmiotom i wyróżnić się z tłumu.

Dzięki niskim kosztom produkcji i swojej wszechstronności EJ-640 DECO zapewnia wyjątkową jakość oraz trwały druk na różnych materiałach. To rozwiązanie, na które czeka przemysł –  mówi Paul Willems, dyrektor ds. rozwoju biznesu i zarządzania produktem w Roland DG EMEA.

EJ-640 DECO łączy kreatywność świata designu z możliwościami technicznymi oferowanymi przez druk wielkoformatowy. 

Rachael Taylor, projektant, kreatywny stylista i współzałożyciel agencji Make it in Design tak komentuje rynkową premierę: EJ-640 DECO jest idealnym rozwiązaniem do tworzenia niestandardowych tapet. To też świetny sposób na zaprezentowanie moich własnych projektów. Roland DG rozumie, czego projektanci i konsumenci oczekują od wystroju wnętrz. Szczególnie podoba mi się bardziej naturalny wygląd drukowanych prac i przyjazne dla środowiska referencje. Nie mogę się doczekać, aby zobaczyć więcej moich realizacji wydrukowanych na EJ-640 DECO.

Atramenty na bazie wody o dużej gęstości są kompatybilne z szeroką gamą podłoży, w tym podłoży powlekanych, niepowlekanych, wolnych od PVC, a nawet standardowych tapet. Atramenty EJ-640 DECO pozwalają na uzyskanie nadających się do prania wydruków  o najwyższym wskaźniku AgBB A+ stosowanym dla pomiaru jakości powietrza w pomieszczeniach. Szybkoschnące atramenty nie wymagają odgazowania, co oznacza drukowanie i wykańczanie pracy, a także realizowanie dostawy w ciągu tego samego dnia. Posiadający wiele atutów, takich jak trwałość głowic drukujących, opcja suszenia w niskiej temperaturze czy obniżone nawet o 50 proc. koszty atramentu (w porównaniu do podobnych systemów drukujących), EJ-640 DECO wydaje się być dobrym wyborem dla klientów poważnie podchodzących do tematu wystroju wnętrz. Więcej informacji na temat EJ-640 DECO można znaleźć na stronie internetowej producenta.

Na podstawie materiałów firmy Roland opracowała BZ

 

error: Kopiowanie zabronione!
cript>