Nawilżanie powietrza o niskim zapotrzebowaniu na energię
13 May 2024 12:37

Sorry, this entry is only available in Polish. For the sake of viewer convenience, the content is shown below in the alternative language. You may click the link to switch the active language.

Na targach drupa Condair Systems zaprezentuje rozwiązania w zakresie nawilżania powietrza, które charakteryzują się niskim zapotrzebowaniem na energię pierwotną i kompleksową koncepcją usług.

Wydajność i zrównoważony rozwój odgrywają decydującą rolę w przemyśle drukarskim i opakowaniowym. Zastosowanie dodatkowego nawilżania powietrza jest często niezbędne dla przemysłu, a zatem wpływa również na rentowność. Na targach drupa Condair Systems, specjalista w dziedzinie nawilżania powietrza, zademonstruje, jakie systemy mogą być obecnie stosowane w celu uzyskania kontrolowanej wilgotności powietrza w sposób energooszczędny, przyjazny dla konserwacji i higieniczny.

Zrównoważony rozwój i salon wiedzy

Condair Systems zaprezentuje w Düsseldorfie swoją aktualną ofertę adiabatycznych wysokociśnieniowych nawilżaczy dyszowych. W porównaniu z innymi technologiami, nawilżanie wysokociśnieniowe zużywa do 90 proc. mniej energii. Pompa wysokociśnieniowa i odwrócona osmoza są zainstalowane w małych mobilnych pojemnikach, które są wymieniane co sześć miesięcy w celu serwisowania i stale ponownie wykorzystywane przez system cyrkulacji. Dzięki automatycznym aktualizacjom i kontrolom technicznym systemy mogą osiągać optymalne wartości wydajności nawet po wielu latach eksploatacji bez potrzeby nowych inwestycji lub dodatkowego zużycia zasobów. Pod hasłem „Lounch & Learn” salon wiedzy na stoisku Condair Systems będzie oferował najnowszą wiedzę na temat oszczędności energii, poprawy wydajności i zdrowia w drukarniach.

Condair Systems jest również oficjalnym partnerem targów drupa Heidelberger Druckmaschinen AG (hala 1) i BG ETEM (hala 6) w 2024 r. Tam, oraz na stoisku Condair w hali 16, stoisko F31, odwiedzający targi drupa będą mogli na żywo zapoznać się z systemami nawilżania powietrza.

Zapraszamy do odwiedzenia naszego stoiska F31 w hali 16.

Kontakt: Piotr Ciesielski I tel. kom.: +48 606 981 409 I peter.ciesielski@condair.com

Artykuł sponsorowany