Nowoczesne kleje do laminowania
16 Jul 2021 08:25

Sorry, this entry is only available in Polish. For the sake of viewer convenience, the content is shown below in the alternative language. You may click the link to switch the active language.

Flekso Serwis Sp. z o.o., dostawca kompleksowych rozwiązań dla branży fleksograficznej, nawiązał współpracę z producentem klejów do laminowania Baalbaki Chemical Industries (BCI).

BCI jest największym niezależnym dostawcą surowców poliuretanowych i systemów poliuretanowych na Bliskim Wschodzie. Przedsiębiorstwo to produkuje aromatyczne i alifatyczne poliole poliestrowe, prepolimery izocyjanianowe oraz formowane systemy poliuretanowe. BCI zostało uznane za jeden z najbardziej nowoczesnych, zaawansowanych i niezależnych Systems House na świecie.

Dział opakowań giętkich BCI produkuje szeroką gamę klejów do laminowania dla branż spożywczej, przemysłowej i innych segmentów branży opakowaniowej.

Baalbaki Chemical Industries (BCI) jest regionalnym liderem produkcji klejów do laminowania na Bliskim Wschodzie. W fabrykach w Zjednoczonych Emiratach Arabskich, Turcji i Egipcie produkuje 

szeroką gamę klejów do laminowania na bazie rozpuszczalników, klejów bezrozpuszczalnikowych i klejów cold seal. Po produkty BCI sięgają liderzy branż na rynkach Bliskiego Wschodu od Iranu po Afrykę Północną czy w Zatoce Perskiej. Ostatnio działalność sprzedażowa firmy rozszerzyła się poza region na rynki takie jak Sri Lanka, Pakistan, Afryka, Turcja i część Europy, w tym Polska.

Dzięki know-how, w pełni wyposażonemu zapleczu laboratoryjnemu, doświadczonej kadrze, a także konkurencyjnym cenom BCI konkuruje z takimi międzynarodowymi koncernami jak Morchem, Henkel lub Dow Texachem.

W Polsce wyłącznym przedstawicielem BCI jest firma Flekso Serwis z magazynem w Gdańsku, z którego kleje po zamówieniu wysyłane są bezpośrednio do klientów.

Opracowano na podstawie materiałów firmy Flekso Serwis

 

error: Kopiowanie zabronione!
cript>