Pomyśl o zróżnicowaniu
13 May 2024 12:39

Sorry, this entry is only available in Polish. For the sake of viewer convenience, the content is shown below in the alternative language. You may click the link to switch the active language.

Włoski producent maszyn wąskowstęgowych Omet będzie wystawiać się w Düsseldorfie na stoisku w hali 10, prezentując szeroką gamę konfigurowalnych rozwiązań do drukowania etykiet i opakowań i udowadniając, że jest idealnym partnerem technologicznym do tworzenia i produkcji różnorodnych, innowacyjnych artykułów.

Od lat Omet, jeden z liderów w dziedzinie wąskowstęgowych i średniowstęgowych hybrydowych maszyn drukujących, za główny cel stawia sobie satysfakcję i sukces swoich klientów. Rynek coraz bardziej wymaga innowacji i zróżnicowania oraz ekstremalnej elastyczności produkcji. Omet specjalizuje się w tworzeniu ekskluzywnych i wydajnych rozwiązań, spełniających te potrzeby, zapewniając drukarniom połączenie jakości druku z możliwościami zróżnicowania, zysku i zrównoważonego rozwoju.

Połączenie

Omet jest światowym liderem w rozwoju hybrydowych platform drukujących, dzięki możliwości doskonałego zarządzania integracją na linii różnych technologii druku, takich jak fleksografia, offset, wklęsłodruk i cyfrowy druk atramentowy. Gama produktów jest wzbogacona o rozwiązania w zakresie suszenia, wykańczania i przetwarzania, od najprostszych do najbardziej złożonych, umożliwiając użytkownikom osiągnięcie maksymalnego zróżnicowania na rynku. W jednym przejściu, od roli do produktu końcowego, można przetwarzać i drukować na każdym rodzaju materiału o grubości od 12 mikronów do 600 mikronów.

Personalizacja

Dzięki ciągłym inwestycjom opartym na badaniach, rozwoju i innowacjach, Omet z powodzeniem wdrożył setki niestandardowych systemów drukowania, z których inni konstruktorzy zrezygnowali, ponieważ projekt wydawał się niemożliwy do realizacji. Dedykowany zespół badawczo-rozwojowy może tworzyć i integrować specjalne jednostki lub grupy w linii, tworząc idealną konfigurację spełniającą potrzeby drukarni.

Zaangażowanie

Przez ponad 60 lat firma Omet wykazywała stałe zaangażowanie w rozwój i wzrost branży druku etykiet i opakowań – mówi Massimo Bellingardi, odpowiedzialny za marketing w firmie Omet. – Obecnie Omet oferuje nie tylko maszyny, lecz także rozwiązania technologiczne mające na celu wprowadzenie zmian dla klientów i zagwarantowanie im silnej przewagi konkurencyjnej. Zaufanie kluczowych graczy rynkowych do technologii Omet jest źródłem dumy i motywacji do dalszego inwesto- wania w tworzenie rozwiązań dostosowanych do indywidualnych potrzeb. drupa to wiodące na świecie targi branży poligraficznej, które powracają po ośmiu latach, stanowiąc dla wielu firm niepowtarzalną okazję do oceny nowych technologii i potencjalnych partnerów.  AN