Poznaj przyszłość i innowacje branży tekstylnej 
12 Sep 2023 13:48

Sorry, this entry is only available in Polish. For the sake of viewer convenience, the content is shown below in the alternative language. You may click the link to switch the active language.

W dniach 21-23 listopada Ptak Warsaw Expo stanie się europejską stolicą branży tekstylnej. To w tym miejscu odbędzie się 9. edycja Fast Textile, czyli międzynarodowych targów integrujących ten sektor. Networking, innowacje, przyszłość i rozwój – to na nie położony zostanie akcent wydarzenia.

Nowe możliwości dla branży tekstylnej na Fast Textile

Fast Textile to wydarzenie, które od lat cechuje się prestiżem i jakością przyciągającą odbiorców z kraju i Europy. To centralny punkt networkingowy branży, łączący ze sobą najbardziej wartościowe cechy eventu targowego. Stanowi on dopasowaną do potrzeb biznesu platformę marketingowo-sprzedażową, dającą odwiedzającym możliwość pozyskania nowych leadów, otworzenia się na zagraniczną klientelę, poznania rynkowych innowacji oraz redukcji kosztów promocyjnych przy jednoczesnym zwiększeniu dotarcia do wysoce sprecyzowanej grupy klientów. Podczas Fast Textile odbędzie się również Kongres Branży Tekstylnej, traktujący o digitalizacji, automatyzacji sektora, najnowszych trendach oraz nowych technologiach używanych w branży. Dzięki uczestnictwu w tym wydarzeniu można zatem podnieść kompetencje indywidualne i trzymać rękę na pulsie zmian.

Pełna gama możliwości Fast Textile wynika również z międzynarodowego charakteru eventu. Analizy poprzedniej edycji wydarzenia wskazały, że aż 11 procent odwiedzających i wystawców, którzy wzięli w nim udział, to uczestnicy zagraniczni. W tym gronie znaleźli się przedstawiciele 13 krajów Europy i 10 spoza Starego Kontynentu. To przełożyło się na nawiązywanie międzynarodowych kontaktów biznesowych, podpisywanie wysokich kontraktów i rozszerzanie dotarcia firm na nowe rynki.

9. edycja Fast Textile w jeszcze większym stopniu będzie otwarta na zagranicznego kontrahenta. Szukając możliwości rozwojowych firmy, warto o tym pamiętać. 

Kogo będzie można spotkać podczas Fast Textile?

Fast Textile jest wydarzeniem dedykowanym osobom poszukującym wysokiej jakości tkanin i gotowych wyrobów do swoich kolekcji, przedsiębiorcom prowadzącym sklepy odzieżowe, butiki lub e-commerce, firmom poświęcającym się produkcji odzieży czy specjalistom zajmującym się projektowaniem wnętrz, szukającym wysokiej jakości tkanin i tekstyliów do dekoracji i wykończenia.

Swoje oferty podczas eventu zaprezentują natomiast firmy oferujące szeroki wybór produktów, w tym tkaniny bawełniane, jedwabne, syntetyczne, dzianiny dresowe oraz dodatki krawieckie. Nie zabraknie tych dostarczających materiały we wzorach, kolorach i gramaturach, które można dostosować do indywidualnych potrzeb klientów, a także producentów gotowych wyrobów tekstylnych takich jak ubrania, pościel i obrusy.

Udział już teraz potwierdziły m.in. firmy: Meridyen, KSM, Semaco, Linexim, Quality Textiles, Orox, Zelal Tekstil, Adamex Druk, Sowtex, Smart Textile, Lemiko, Marand, SPS Polska, AllComp, StyleCAD i ALUX.

Już dziś poznaj przyszłość i innowacje branży tekstylnej. Odwiedź 9. edycję Fast Textile!

Zostań wystawcą: https://fasttextile.com/rejestracja-wystawcy/

Zarejestruj się: https://fasttextile.com/rejestracja/

Opracowano na podstawie materiałów organizatora