Rigid box – trwałe i wytrzymałe
18 Sep 2020 11:46

Sorry, this entry is only available in Polish. For the sake of viewer convenience, the content is shown below in the alternative language. You may click the link to switch the active language.

Na początku września w Fabryce Kart Trefl-Kraków Sp. z o.o. została zainstalowana kompletna linia do produkcji opakowań typu wrapped rigid box włoskiego producenta Europrogetti srl. 

Składająca się z dwóch maszyn EP175, modułu odwracającego wieczko, maszyny łączącej dno pudełka z wieczkiem, a także z systemu transportującego, linia w znaczący sposób zwiększyła możliwości produkcyjne Fabryki Kart Trefl-Kraków. 

Warto przy okazji zwrócić uwagę, że Fabryka Kart Trefl-Kraków już po raz kolejny zdecydowała się na rozwiązanie proponowane przez Europrogetti srl – w ubiegłych latach zostało zainstalowanych kilka maszyn tej włoskiej firmy. Wybór ten wydaje się w pełni uzasadniony, ponieważ produkt końcowy, czyli opakowania rigid box, doskonale spełniają swoją funkcję jako trwałe i wytrzymałe opakowania na produkty własne Fabryki Kart Trefl-Kraków. Nie bez znaczenia w tym przypadku są estetyka i staranne wykończenie, uzyskiwane między innymi dzięki doskonałym systemom pasowania.

Choć opakowania typu rigid box cieszą się coraz większą popularnością, a na sklepowych półkach znajdziemy je nie tylko jako opakowania na gry i puzzle, ale również na kosmetyki, alkohol, elektronikę itp., to pudełka tego typu są często nadal postrzegane jako ekskluzywne.

Opracowano na podstawie materiałów firmy Marek Migdalski Consulting

 

error: Kopiowanie zabronione!
cript>