Roland: nowe możliwości druku cyfrowego 
27 Feb 2020 13:12

Sorry, this entry is only available in Polish. For the sake of viewer convenience, the content is shown below in the alternative language. You may click the link to switch the active language.

Roland DG, jeden z wiodących światowych producentów wielkoformatowych ploterów atramentowych i ploterów drukująco-tnących, tradycyjnie już weźmie udział w zbliżających się targach FESPA Global Print Expo 2020. Na specjalnie zaprojektowanym stoisku firmowym zostaną zaprezentowane zarówno innowacje, jak i sprawdzone rozwiązania przeznaczone dla branży znaków i grafiki, tekstyliów i odzieży oraz personalizacji.

Wśród oferowanych w tym roku w Madrycie systemów nie zabraknie wielokrotnie nagradzanych rozwiązań takich jak ceniony w branży ploter drukująco-tnący TrueVIS SG2, wielkoformatowy ploter płaski IU-1000F UV oraz wszechstronny ploter drukująco-tnący UV VersaUV LEC2-300. Jak zapowiada producent, goście stoiska poznają również możliwości plotera płaskiego VersaUV LEF2-300 UV-LED prezentowanego z innowacyjną funkcją grawerowania laserowego. 

Na stoisku firmowym pojawią się także zdobywca wielu nagród, ekosolwentowy ploter drukująco-tnący TrueVIS VG2 i 8-kolorowy ploter solwentowy RF-640. Na zwiedzających zainteresowanych cyfrowym drukiem na tekstyliach lub przedsiębiorców chcących zwiększyć swoje możliwości produkcyjne będzie czekać wielofunkcyjna drukarka termosublimacyjna Texart RT-640M. Na stoisku będzie również dostępna strefa personalizacji, a w niej znajdą się rozwiązania sprzętowe i oprogramowanie, które pomogą przybliżyć potencjał i zyskowność personalizacji produktów.

W tym roku naszym motywem przewodnim na targach jest hasło „Odkryj nowe możliwości cyfrowe dzięki różnorodnym, innowacyjnym rozwiązaniom” – komentuje Stephen Davis, dyrektor marketingu w regionie EMEA i dodaje: Będziemy dzielić się ciekawymi informacjami o produktach, dlatego do odwiedzenia naszego stoiska zapraszamy wszystkich chcących dowiedzieć się, co jest możliwe dzięki elastycznej, niezawodnej i kreatywnej technologii marki Roland.

Uczestników targów szukających inspiracji dla rozwoju i cyfrowej transformacji swojego biznesu może zainteresować prelekcja pt. „3 C's Your Success – Creative, Cool, Commercial”, którą wygłosi w ramach FESPA's Trend Theatre Joe Wigzell, Academy and Creative Centre Manager.

Na podstawie materiałów firmy Roland DG opracowała BZ

 

error: Kopiowanie zabronione!
cript>