Ruszyła kampania papierów Amber
13 May 2024 12:25

Sorry, this entry is only available in Polish. For the sake of viewer convenience, the content is shown below in the alternative language. You may click the link to switch the active language.

Ruszyła kampania papierów Amber pod hasłem „Your make it happen paper”. Marka oferuje bogaty wybór wysokiej jakości, niepowlekanych, bezdrzewnych papierów graficznych, dostępnych w szerokim zakresie gramatur, odpowiednich do wielu zastosowań. Papiery Amber oferują doskonałe własności drukowe oraz zapewniają płynny i bezawaryjny proces drukowania. Jeśli szukasz niezawodnego papieru do codziennej pracy, wybierz Amber.

Amber Graphic to najbardziej uniwersalne rozwiązanie. To papier, który klienci wybierają najczęściej do produkcji książek, słowników, materiałów reklamowych, ulotek farmaceutycznych oraz broszur.

Gdy Twoja praca wymaga produktu do personalizowanej korespondencji seryjnej, papierów firmowych, faktur i materiałów reklamowych, wybierz Amber Preprint. Ten zaawansowany technicznie papier o wysokiej białości doskonale nadaje się do druku cyfrowego oraz ma gwarancję stosowania do drukarek laserowych, nawet po wykonaniu poddruku na maszynie offsetowej. Dzięki swoim właściwościom, doskonale nadaje się do druku z dużymi prędkościami w urządzeniach cyfrowych.

Amber Terra charakteryzuje się wysoką nieprzezroczystością, co pozwala na stosowanie niższej gramatury papieru bez pogorszenia jakości druku. Doskonałe rezultaty drukowania gwarantuje zarówno w druku offsetowym, jak i fleksograficznym. Został zaprojektowany do produkcji kopert oraz drukowania książek, ulotek i notatników, zarówno jedno-, jak i wielobarwnie.

Jeśli poszukujesz papieru publikacyjnego o wysokim wolumenie, zdecydowanie powinieneś wybrać Amber Volume. Zastosowanie papieru objętościowego daje w efekcie końcowym produkt o dobrych właściwościach wytrzymałościowych, a zarazem pozwala na obniżenie masy publikacji przy zachowaniu grubości grzbietu.

Amber Highway to papiery opracowane z myślą o wysokiej jakości druku w technologii High Speed Inkjet. Ten zaawansowany technicznie papier jest nie tylko kompatybilny z urządzeniami do optycznego rozpoznawania znaków (OCR), lecz także gwarantuje odporność na starzenie, co czyni go idealnym wyborem do druku ważnych dokumentów.

Opracowano na podstawie materiałów Arctic Paper