Sukces na każdym podłożu
22 May 2020 09:11

Sorry, this entry is only available in Polish. For the sake of viewer convenience, the content is shown below in the alternative language. You may click the link to switch the active language.

Beton, cegła, asfalt, szkło? Drewno, metal, plastik, płyta MDO? Media do druku marki General Formulations doskonale sprawdzają się na każdych, nawet najtrudniejszych powierzchniach. Trzymają się mocno – zarówno wewnątrz, jak i na zewnątrz – są łatwe w aplikacji, długo zachowują estetyczny wygląd, a po usunięciu nie zostawiają śladów i nie uszkadzają podłoża. Amerykańskie media do druku są już dostępne w ofercie API.PL.

Folie i laminaty marki General Formulations zawdzięczają swoją wysoką jakość i wszechstronność innowacyjnym systemom klejącym. Właściwości kleju zapewniają dobrą przyczepność oraz łatwe usuwanie bez pozostawiania śladów. Bezproblemowa aplikacja jest możliwa dzięki mikrokanalikom, które nie zmieniają struktury folii. „Ślizg” pozwala na przesuwanie nośnika i repozycjonowanie przed instalacją. Użyta technologia umożliwia zastosowanie folii i laminatów na każdym rodzaju powierzchni wewnętrznej i zewnętrznej, przy stosowaniu najprostszej metody aplikacji. Media można stosować na powierzchniach gładkich, np. na szkle, a także na dywanach, tekstyliach, powierzchniach o niskiej energii powierzchniowej, ścianach i tynkach, podłogach.

W ofercie API.PL dostępne są media do druku marki General Formulations, charakteryzujące się wysoką przyczepnością i łatwością w usuwaniu bez śladu, nawet w ciągu 6 miesięcy od aplikacji:

– GF 285 287 RoughMark™ – bardzo trwała matowa, biała lub bezbarwna polimerowa folia winylowa. Folia idealnie dopasowuje się do teksturowanych powierzchni, w tym cegieł i powierzchni betonowych.

– GF 212 Traffic Graffic™ – polimerowa folia na różne powierzchnie, w tym również tekstylia oraz podłogi i ściany, a także na wykładziny dywanowe z krótkim włosem i gęstym splotem.

– GF 218 WindowMark – obustronnie biała folia blockout, idealna do produkcji 2-stronnych naklejek, grafik okiennych i wystawowych. Pozwala na zastosowanie w 100 proc. nieprzejrzystych aplikacji, w których wymagane jest całkowite zablokowanie prześwitu. Posiada transparentny klej, usuwalny do roku od aplikacji.

– GF 235 MotoMark GRIP – folia premium z jednym z najsilniejszych na rynku klejów. Elastyczna, matowa folia została opracowana na potrzeby aplikacji grafik i naklejek w branży sportów motorowych. Idealna wszędzie tam, gdzie nie radzą sobie inne materiały, a potrzebny jest klej o wysokiej przyczepności.

– Folia GF 201 – polimer z systemem mikrokanalików, które nie zmieniają struktury folii. Mocny klej tworzy trwałe wiązania z wieloma popularnymi podłożami stosowanymi w aplikacjach graficznych, w tym także z powierzchniami o niskiej energii powierzchniowej (np. PP i PE).

W portfolio marki General Formulations dostępne są także folie: backlit z usuwalnym klejem, folie do oklejania pojazdów z technologią DRIFT pozwalającą na podnoszenie i przesuwanie folii do momentu ostatecznej aplikacji oraz inne ciekawe rozwiązania dla drukarń.

Wszystkie można stosować do druku z wykorzystaniem technologii: UV, ekosolwent, solwent, latex. Z oferty laminatów na szczególną uwagę zasługuje GF 444 GLASS FILM, który tworzy efekt trwałej powłoki szklanej na grafice. Wysoki połysk i dodatkowa warstwa PE nie tylko zapewniają ochronę przed uszkodzeniami mechanicznymi i UV, ale też pogłębiają wyrazistość i kolory zalaminowanego obrazu.

Media do druku marki General Formulations to remedium na problemy z aplikacją. Zastosowana w nich innowacyjna technologia klejenia pozwala mocować materiały na podłożach, na których dotychczas było to niemożliwe bądź bardzo trudne. Daje to praktycznie nieograniczone możliwości realizacji kampanii reklamowych i znakowania obiektów. Kampanie można prowadzić przez długi czas, zarówno wewnątrz, jak i na zewnątrz, bez obaw o zniszczenie materiałów. Media można również w dowolnej chwili podmieniać, nie martwiąc się o uszkodzenie powierzchni, na której są aplikowane. Dzięki mediom General Formulations kampanie outdoor i indoor wkroczą na zupełnie nowy, wyższy poziom.

Więcej informacji: www.api.pl/media-do-druku-general-formulations-sukces-ma-kazdym-podlozu/.

Artykuł sponsorowany

 

error: Kopiowanie zabronione!
cript>