Systemy weryfikacji grafiki i kontroli obrazu
13 May 2024 12:48

Sorry, this entry is only available in Polish. For the sake of viewer convenience, the content is shown below in the alternative language. You may click the link to switch the active language.

EyeC GmbH, dostawca zautomatyzowanych systemów weryfikacji grafiki i kontroli obrazu druku, będzie wystawiać się na targach drupa 2024 w Düsseldorfie od 28 maja do 7 czerwca 2024 r. Na ich stoisku odwiedzający będą mieli okazję zobaczyć na żywo innowacyjne i w pełni zautomatyzowane systemy EyeC oraz omówić najnowsze rozwiązania i usługi z zespołem ekspertów. EyeC zaprezentuje również zrównoważone rozwiązania dla przemysłu na stoisku VDMA touchpoint sustainability.

Zgodnie z mottem targów „tworzymy przyszłość” (ang. we create the future), EyeC zaprezentuje różnorodność swojego portfolio produktów i usług do zautomatyzowanej kontroli jakości we wszystkich ogniwach procesów projektowania i drukowania. Ponadto zostaną ogłoszone i zaprezentowane innowacje technologiczne i ulepszenia systemu.

Na stoisku EyeC odbędą się pokazy na żywo EyeC ProofRunner Carton HighLight. Ten system kontroli inline został opracowany do stuprocentowej kontroli składania kartonów dla sektora produktów premium i będzie zaprezentowany na maszynie do klejenia składanych kartonów od partnera Kohmann. Producent przekazuje, że system szybko i niezawodnie sprawdza jakość różnorodnych wykończeń, takich jak tłoczenie na gorąco, hologramy lub ślepe tłoczenie.

Firma będzie prezentowała również system EyeC ProofRunner Web. Zainstalowany na przewijaku Bobcat S francuskiego dostawcy maszyn DCM nowoczesny system kontroli inline według producenta gwarantuje superszybką i precyzyjną stuprocentową kontrolę druku etykiet i opakowań giętkich o szerokości wstęgi do 1700 mm.

Po raz pierwszy zaprezentowane zostaną nowe opcje dające wgląd w moc klasyfikacji defektów dla całej linii EyeC ProofRunner opartej na sztucznej inteligencji. Ponadto zaprezentowana zostanie linia EyeC Proofiler DT o formatach skanowania do 1,22 x 0,9 m, a także wersje demo oprogramowania do korekty grafiki EyeC Proofiler Graphic. Nowoczesne oprogramowanie ma umożliwiać automatyczne porównywanie plików gotowych do druku lub plików step-and-repeat z zatwierdzoną grafiką.

Na stoisku targowym touchpoint sustainability EyeC zaprezentuje również dalsze rozwiązania, które odzwierciedlają przyszłościowe i zrównoważone podejście firmy z Hamburga. Forum drupa, któremu przewodniczy VDMA Printing and Paper Technology Association, skupi się na zrównoważonym rozwoju w branży poligraficznej. Informacje na temat systemów EyeC i wariantów integracji będą również dostępne na stoiskach firm Kama, Koenig & Bauer i innych partnerów.

Dzięki naszym innowacyjnym systemom we wszystkich ogniwach łańcuchu wartości wyznaczamy nowe standardy zrównoważonego rozwoju w branży poligraficznej. Nasza obecność na targach drupa i stoisku VDMA touchpoint sustainability oferuje nam wyjątkową platformę umożliwiającą wzięcie udziału w tej ważnej dyskusji i zaprezentowanie naszych pionierskich rozwiązań wyspecjalizowanej publiczności – mówi Markus Fietkau, dyrektor sprzedaży EyeC.

Opracowano na podstawie materiałów firmy EyeC