Sztuka tworzenia
6 Dec 2016 14:56

Jeśli zajmujesz się drukiem, na pewno znasz GalerieArt, najwyższej jakości papier graficzny firmy Sappi Fine Paper Europe. Sappi z radością przedstawia nową rozszerzoną gamę produktów tej znanej marki, dając drukarzom jeszcze większą różnorodność produktów firmy, którą znają i są pewni jej niezawodności. W Sappi priorytetem jest zrozumienie potrzeb i kwestii najważniejszych dla drukarzy, aby w dalszym ciągu świadczyć najwyższej jakości usługi i dostarczać papier, którego potrzebują. Poszerzenie gamy produktów GalerieArt w Polsce i w Europie to wyjątkowo dobry kierunek rozwoju na rynku papierów graficznych. Oznacza to, że w gamie produktów GalerieArt możemy teraz oferować jeszcze większy wybór papierów o wykończeniu matowym, błyszczącym i satynowym oraz papierów objętościowych. Wiemy, że drukarze preferują korzystanie z tej samej marki, gdy dany projekt narzuca różnorodność charakterystyki papieru. Poszerzenie gamy produktów daje taką możliwość. Marka GalerieArt firmy Sappi jest od dawna znana z jakości i jednorodności powierzchni satynowych, matowych i błyszczących, a teraz firma wprowadza na rynek pełną gamę papieru graficznego. Drukarze mogą puścić wodze kreatywności dzięki potencjałowi, jaki drzemie w ofercie tych papierów, od niewyobrażalnej gładkości po uczucie wyjątkowej grubości. A obrazy, detale i kolory podlegają wyjątkowo pięknej reprodukcji. Gama produktów GalerieArt Wybór z szerokiej gamy wykończeń powierzchni i właściwości dotykowych. 
Każdy rodzaj papieru nada Twoim wydrukom unikalny charakter. Sappi GalerieArt gloss Najgładsza powierzchnia błyszcząca, z optymalnym zacienieniem w celu uzyskania wyraźnych reprodukcji drukowanych. Sappi GalerieArt plus gloss Grubsza, sztywniejsza powierzchnia przy gładkim, błyszczącym wykończeniu, lepszych poziomach połysku i wyrazistym, białym cieniu.
 Sappi GalerieArt silk Nasza najgładsza powierzchnia z wykończeniem satynowym, aksamitna w dotyku dla uzyskania znakomitych reprodukcji drukowanych. Korzyści: jaskrawość obrazu i koloru, podczas gdy pole z tekstem pozostaje odpowiednio płaskie. Sappi GalerieArt classic silk Wykończenie satynowe klasyczne cechuje się wysoką bielą przy zachowaniu ponadprzeciętnych poziomów nieprzezroczystości. Najlepsze połączenie gładkości powierzchni i dużej objętości właściwej. Sappi GalerieArt plus silk Grubszy i sztywniejszy w dotyku, z gładką i klasyczną powierzchnią z wykończeniem satynowym. Sappi GalerieArt rapid silk Sprostaj najbardziej napiętym terminom i nadal ciesz się naturalnym, eleganckim papierem z wykończeniem satynowym. Farba schnie na papierze Sappi GalerieArt rapid silk tak samo szybko jak na papierze z wykończeniem błyszczącym. Korzyści: bezkonkurencyjny czas przygotowania, znakomite kompleksowe reprodukcje drukowane oraz unikalne, luksusowe wrażenia dotykowe. Sappi GalerieArt matt Najgładsza matowa powierzchnia dla uzyskania wyjątkowych reprodukcji obrazu i koloru. 
Korzyści: wyraźne obrazy i kolory na papierze o niskoodblaskowej powierzchni. Sappi GalerieArt plus matt Grubszy i sztywniejszy w dotyku, w połączeniu z gładką matową powierzchnią.
Korzyści: zwiększone wrażenia dotykowe za sprawą drukowanych elementów przy dobrej jakości kompleksowej reprodukcji obrazu. Sappi GalerieArt volume Idealny wybór, jeśli poszukujesz papieru o bardzo dużej objętości właściwej, bez straty na gładkości powierzchni papieru. Sappi GalerieArtTM bulk Wybór papieru do druku o największej objętości właściwej z matową powierzchnią. Sappi GalerieArt natural Bardzo gładka i biała powierzchnia dla uzyskania wyjątkowych wydruków na papierze niepowlekanym. Sprawia, że wydruki mają ciepłe barwy i realistyczny wygląd. Firma Sappi Fine Paper Europe jest wiodącym europejskim producentem najwyższej jakości powlekanych papierów, wykorzystywanych do druku eleganckich czasopism, katalogów, książek i reklam. Firma Sappi Fine Paper Europe, z siedzibą w Brukseli (Belgia), cieszy się dużą renomą w kwestii innowacji oraz jakości swoich produktów. Firma jest właścicielem marek papierów graficznych Magno, Quatro, Royal, Galerie i GalerieArt. Algro, Fusion, Leine i Parade to marki specjalnych etykiet, toplinerów oraz opakowań papierowych i kartonowych. Jaz to gama papierów do druku cyfrowego. Aby uzyskać więcej informacji, proszę odwiedzić stronę www.sappi.com Artykuł sponsorowany

error: Kopiowanie zabronione!
cript>