W trybie ekspresowym 
14 Dec 2018 11:14

Sorry, this entry is only available in Polish. For the sake of viewer convenience, the content is shown below in the alternative language. You may click the link to switch the active language.

Sieć drukarń cyfrowych BBZ Polska, działająca od ponad 10 lat na lokalnym rynku krakowskim, nieustannie się rozwija i w związku z tym inwestuje w nowe technologie. Do jej najnowszych inwestycji należy wycinarka AeroCut Prime japońskiej firmy Uchida, dostarczona przez polskiego przedstawiciela – firmę Riset.

Pierwszy oddział BBZ Polska powstał w 2008 roku. Przez ponad 10 lat działalności na terenie Krakowa firma znacząco poszerzyła swoją ofertę. Obecnie prowadzi działalność w 5 lokalizacjach w różnych częściach miasta. BBZ Polska zajmuje się głównie drukiem cyfrowym realizowanym zarówno na potrzeby klientów biznesowych, jednostek oświatowych, jak i klientów indywidualnych. Ważną część działalności firmy stanowi również obsługa  branż budowlano-architektonicznej oraz reklamowej. 

Nasi klienci mogą realizować kompleksowe usługi z zakresu druku cyfrowego, solwentowego, sublimacji, a także indywidualnego opracowania graficznego. Park maszynowy umożliwia również wykonywanie cięcia i grawerowania laserowego. Zlecenia realizowane są przez 7 dni w tygodniu w trybie pracy dwuzmianowej, dając klientom możliwość odbioru ekspresowych zamówień nawet w godzinach wieczornych. Zespół wykwalifikowanych pracowników umożliwia wykonywanie nietypowych zleceń w możliwie najkrótszym czasie. Duży popyt na usługi powoduje stałe inwestycje w nowe technologie, poprawiające jakość i skracające czas ich realizacji – mówi Artur Czaja, współwłaściciel BBZ Polska.

W takie inwestycje wpisuje się zakupiona ostatnio od firmy Riset wycinarka AeroCut Prime, która idealnie realizuje te założenia. 

Zalety urządzenia to przede wszystkim wydajność, a także kompaktowa budowa, możliwość obsługi przez sieć oraz nieczęsto spotykana możliwość fragmentarycznej perforacji wzdłużnej i poprzecznej. Wycinarka firmy Uchida jako jedyna na rynku obsługuje papier o gramaturze 400 g/m2 i formacie 370x1800 mm. Umożliwia szybkie i efektywne przeprowadzenie takich prac jak wycinanie, perforacja oraz bigowanie w jednym przebiegu arkuszy.

Jak mówi Artur Czaja, o wyborze tego urządzenia zadecydowały jakość wykonania, prostota obsługi i jego szybkość. Podkreśla też: Od października wycinarka AeroCut Prime znacząco przyspieszyła procesy poprodukcyjne drukowanych materiałów przy zachowaniu bardzo wysokiej precyzji cięcia i bigowania. W codziennym użytkowaniu pracę ułatwia wykorzystywanie czytnika kodów kreskowych automatyzujące tryby pracy. I dodaje: Dziękujemy firmie Riset, która kompleksowo zaprezentowała, dostarczyła i zainstalowała urządzenie w naszej firmie. Profesjonalne i elastyczne podejście do klienta utwierdza nas w przekonaniu, że tę współpracę będziemy kontynuować w przyszłości.

A przyszłość rysuje się obiecująco. W najbliższych miesiącach planujemy poszerzenie oferty o wielkoformatowy druk płaski UV, powiększenie kadry pracowniczej  oraz otwarcie kolejnych oddziałów – zapowiada współwłaściciel BBZ Polska.

Artykuł sponsorowany

www.riset.pl

 

error: Kopiowanie zabronione!
cript>