Wykorzystanie potencjału oszczędności w aplikacji kleju
12 Sep 2023 13:28

Sorry, this entry is only available in Polish. For the sake of viewer convenience, the content is shown below in the alternative language. You may click the link to switch the active language.

Pod hasłem „Nie potrzebujesz wiele. Tylko to, co właściwe” nowa usługa GreenSaver firmy Robatech pomaga firmom namierzyć potencjalne oszczędności w zastosowaniach klejów topliwych i wybrać odpowiednie środki zaradcze. 

Istnieje wiele sposobów oszczędzania zasobów podczas aplikacji kleju. GreenSaver firmy Robatech dokładnie przygląda się całemu procesowi nakładania kleju i ujawnia możliwe potencjały oszczędności za pomocą 8-punktowego raportu z inspekcji. Inspekcja jest przeprowadzana na miejscu i zwykle trwa od jednej do dwóch godzin na system nakładania kleju. Obejmuje ona również ocenę stanu sprzętu i aktualnej jakości aplikacji. Dzięki tej usłudze Robatech chce wspierać firmy w oszczędzaniu zasobów w czasach rosnących cen energii i niedoboru surowców. 8-punktowy raport z inspekcji dostarcza jasnych zaleceń, gdzie firmy mogą osiągnąć najlepsze oszczędności w aplikacji kleju.

Na targach Packaging Innovations w Krakowie odwiedzający mogą uzyskać szczegółowe informacje na temat nowej oferty i zapisać się na niezobowiązującą inspekcję swojego systemu nakładania kleju. Poza tym na stoisku będą mieli okazję zobaczyć na żywo niektóre z energooszczędnych produktów Robatech.

www.robatech.com

Artykuł sponsorowany