Meet Kodak Polska już 1 czerwca
12 maj 2017 10:18

 1 czerwca br. w hotelu Holiday Inn w Józefowie pod Warszawą odbędzie się kolejna edycja konferencji Meet Kodak Polska, która od 11 już lat gromadzi setki uczestników – głównie przedstawicieli drukarń z całej Polski. Ze względu na duże zainteresowanie firma Kodak Polska prosi o jak najszybszą rejestrację wszystkich zainteresowanych. Rezerwacji noclegów należy dokonywać kontaktując się bezpośrednio z hotelem Holiday Inn (reservation@holiday.aquila.pl). Oferuje on gościom Kodak Polska specjalne stawki za wynajęcie pokoju. Liczba miejsc jest ograniczona, dlatego obowiązuje kolejność zgłoszeń.

Jak co roku organizator spotkania przygotował ciekawą agendę, którą wypełnią również wykłady zaproszonych gości. Wieczorem nie zabraknie atrakcji i niespodzianek, w tym występu znanego kabareciarza.

Podobnie jak w poprzednich latach Kodak Polska zaproponuje uczestnikom do wyboru różne sesje tematyczne. Taki układ spotkania pozwala zapoznać się z trendami i wyzwaniami nowoczesnej komunikacji graficznej, sposobami pozyskiwania nowych odbiorców i wyróżnienia się na rynku, a także stymulowania kreatywności przy tworzeniu swoich produktów, w zależności od specyfikacji zakładu poligraficznego, jaki uczestnicy reprezentują. Ważnym akcentem tej konferencji są prezentowane na niej doświadczenia drukarń, które zdecydowały się zastosować w swojej codziennej produkcji najnowsze technologie firmy Kodak.

Meet Kodak Polska 2017 rozpocznie się 1 czerwca o godzinie 11.45 sesją dla wszystkich uczestników. Następnie konferencja zostanie podzielona na 2 równolegle prowadzone sesje, w ramach których zaproszeni będą mogli wysłuchać referatów dotyczących rozwiązań dla druku offsetowego i rozwiązań fleksograficznych, znajdujących się w ofercie firmy Kodak oraz jej partnerów. Podczas każdej z nich zostaną przedstawione nowości nie tylko z oferty Kodaka, ale również nowości i trendy rynkowe, co będzie szczególną okazją do dyskusji, które stanowią kolejną wartość spotkań z firmą.

Zainteresowanych pełną agendą Meet Kodak Polska 2017 organizatorzy proszą o kontakt pod następującymi adresami mailowymi:

Zaneta.Konopka@kodak.com oraz Katarzyna.Szyszkiewicz@kodak.com.

Opracowano na podstawie informacji firmy Kodak Polska