Xeikon mianuje nowego wiceprezesa ds. sprzedaży globalnej
3 paź 2017 12:00

Firma Xeikon poinformowała, że z dniem 1 października dr Vlad Sljapic dołączył do zespołu zarządzającego jako wiceprezes ds. sprzedaży globalnej. Sljapic będzie odpowiedzialny za organizację sprzedaży na całym świecie i poszerzanie strategicznych działań firmy na rynku druku cyfrowego.

„Z przyjemnością witamy Vlada w naszej firmie. Pracujemy nad stworzeniem obszernego zespołu, by nieustannie zwiększać udział w rynku i ulepszać naszą organizację sprzedaży na całym świecie. Głęboka wiedza i kompetencje Vlada pomogą nam w jeszcze lepszej realizacji naszej strategii” – skomentował Benoit Chatelard, prezes i dyrektor zarządzający Digital Solutions w firmie Flint Group.

„Firma Xeikon jest jedną z wiodących marek cyfrowego świata druku i posiada imponujące portfolio systemów workflow, rozwiązań druku cyfrowego i konwersyjnych, które stale rośnie - niedawne wprowadzenie produktów w inkjetowej technologii UV jest dowodem na ten trend. Dołączenie do firmy w tych ekscytujących chwilach jest wielkim zaszczytem (…)” – powiedział Sljapic.

Sljapic posiada tytuły inżyniera mechaniki i magistra inżynierii oraz doktorat z dziedziny nanotechnologii stosowanej w druku atramentowym.

Od roku 2004 Sljapic zajmował wiele stanowisk kierowniczych w oddziałach druku cyfrowego, w tym w obszarach: badawczo-rozwojowym, zarządzania produktami globalnymi, marketingu, sprzedaży i zarządzania ogólnego. Przed dołączeniem do zespołu firmy Xeikon był szefem działu druku cyfrowego w firmie Domino.

Na podstawie informacji firmy Xeikon opracował TP