Szybkie i niezawodne
15 wrz 2017 08:37

Firma Intergrafix od wielu lat oferuje na rynku polskim nowe i używane maszyny dla rynku poligraficznego i opakowaniowego. W tym roku ma w ofercie nowe maszyny. Firma Intergrafix jest ich bezpośrednim importerem i przedstawicielem producenta w Polsce. Zapraszamy do zapoznania się z ofertą. Pierwszym produktem są automaty do sztancowania z Chin, firmy YUYIN. 

Mamy w ofercie maszyny w formacie A1, czyli model MP 800 oraz B1, czyli model MP 1060. Automaty te są produktami dobrej jakości, wykonane na podzespołach sprawdzonych zachodnich i azjatyckich producentów. Automaty w wersji standardowej posiadają jedną stację czyszczącą, jest jednak możliwe zamówienie maszyny z dwiema stacjami czyszczącymi. Maszyny są objęte 14-miesięczną gwarancją. W chwili obecnej rozpoczęła się produkcja maszyny MP1060 dla firmy z Polski, która zamówiła u nas ten model. Dostawa maszyny jest planowana na styczeń 2018 roku. Będzie też możliwość zobaczenia tej maszyny w produkcji. Obecnie jest to również możliwe, ale trzeba lecieć do Chin. Firma Intergrafix w ramach dostawy zapewnia instalację, szkolenie, serwis gwarancyjny i pogwarancyjny.

Drugim nowym produktem, jaki mamy w ofercie, są składarko-sklejarki do kartonów firmy Ragaoke z Chin. Maszyny te zwróciły naszą uwagę z powodu jakości wykonania i prędkości pracy. Sklejarki są wykonane na podzespołach zachodnich i japońskich. W ofercie mamy składarko-sklejarki od formatu 650 do 1800 mm. Istnieje możliwość skonfigurowania maszyny i wyposażenia pod indywidualne potrzeby klienta. Możliwe jest klejenie od jednego do sześciu punktów. Sterowanie maszyny odbywa się za pomocą serwomotorów. Ważnym atutem jest też prędkość pracy: maszyna może pracować z prędkością do 400 m/min. Potwierdza to wysoka jakość wykonania i podzespołów – bez tego taka prędkość pracy nie byłaby możliwa. Firma Intergrafix w ramach dostawy zapewnia instalację, szkolenie, serwis gwarancyjny i pogwarancyjny.

Trzeci nowy produkt w naszej ofercie to maszyny firmy Dakiou. Oferta obejmuje maszyny dla przemysłu spożywczego, produkujące między innymi: pudełka do frytek, pudełka do hamburgerów, tacki i talerzyki do gotowych dań, tacki do tortów, rożki, kubki papierowe do napojów, automaty do wycinania produktów z PVC i PET. Maszyn jest tak wiele, że nie sposób opisać wszystkich. Dlatego w razie zapotrzebowania na tego typu maszyny prosimy o bezpośredni kontakt w celu przygotowania oferty. 

Jako firma Intergrafix jesteśmy gotowi ustawić dla naszych klientów cały ciąg technologiczny, począwszy od druku, wycinania i sklejania lub formowania gotowych wyrobów. Dodatkowy atut stanowi również to, że wszystko jest dostarczane przez jedną firmę, która również udziela gwarancji na dostarczone maszyny, co – jak wiadomo – przy produkcji jest bardzo ważne. 

Intergrafix jest bezpośrednim importerem maszyn z Chin od sześciu lat; wybieramy do swojej oferty maszyny dobrej jakości. Nikt nie chce mieć problemów udzielając gwarancji, my również. 

Pełna ofertę firmy Intergrafix znajdziecie Państwo na naszej stronie www.intergrafix.pl lub wysyłając zapytanie na adres biura office@intergrafix.pl. 

Zapraszamy do współpracy!

Wiesław Dawidowicz

Artykuł sponsorowany