Pierwszy hiszpański użytkownik programu GMC PortalBuilder
17 maj 2010 09:25

Firma GMC Software Technology poinformowała o wdrożeniu w drukarni TF Graphic Arts pierwszego na rynku hiszpańskim systemu GMC PortalBuilder. Działając dotychczas na tradycyjnym rynku offsetowego druku akcydensowego, m.in. dzięki inwestycji w rozwiązanie GMC firma ta wchodzi obecnie na rynek usług druku cyfrowego. PortalBuilder umożliwi jej rozwijanie opartych na przeglądarce internetowej aplikacji typu storefront oraz realizację projektów wykorzystujących technologię cyfrową. Jednocześnie w firmie wdrożony został program GMC Designer 6.0, najnowsze rozwiązanie software’owe z oferty GMC Software Technology. Zawiera on wiele udoskonalonych i rozszerzonych opcji, które poprawiają jego funkcjonalność w zakresie zarządzania barwą, sterowania zleceniami druku, wykonywania odbitek próbnych oraz wstępnej weryfikacji plików (preflight). Firma TF Graphic Arts została założona w 1987 roku i specjalizuje się w produkcji wysokiej jakości druków akcydensowych. Siedziba firmy mieści się w Alcobendas.
„GMC PortalBuilder pozwoli nam zwiększyć konkurencyjność i wejść na zupełnie nowy dla nas rynek usług druku cyfrowego – mówi Roberto Mateos z departamentu technologii informatycznej TF Graphic Arts. – Co więcej, zainstalowany wraz z nim GMC Designer zawiera narzędzia, które są nam niezbędne do szybkiego tworzenia, zarządzania i produkcji kompleksowych, personalizowanych dokumentów produkowanych z myślą o zastosowaniach TransPromo, marketingu bezpośrednim, publikacjach „na żądanie”, korespondencji z klientami i drukach transakcyjnych.”
„Mamy do czynienia z pierwszym rozwiązaniem, które rzeczywiście pomaga użytkownikom w budowaniu i testowaniu różnych aplikacji przy pomocy własnego systemu DTP – dodaje Bill Parker, szef marketingu GMC Software Technology. – PortalBuilder zmieni sposób tworzenia portali internetowych w taki sam sposób, w jaki pojawienie się na rynku programu GMC PrintNet wpłynęło na zmiany zachodzące w procesach kreacji dokumentów.”
Z możliwościami obu programów, jak też innych rozwiązań z oferty GMC Software Technology będzie można się zapoznać odwiedzając stoisko tej firmy podczas targów Ipex.

 Opracowano na podstawie informacji firmy GMC Software Technology