Ricoh Polska sponsorem ITTF Pro Tour Polish Open 2010
19 lis 2010 09:42

W dniach 10-14 listopada br. na warszawskim Torwarze odbył się turniej tenisa stołowego ITTF Pro Tour Polish Open 2010, w którym rywalizowała światowa czołówka zawodników. Międzynarodowe mistrzostwa Polski zostały włączone do cyklu Pro Tour w 1997 roku. W tegorocznych zawodach wzięli udział m.in.: Władimir Samsonow, zwycięzca Superpucharu Europy Dimitrij Ovtcharov, wicemistrz Europy Patrick Baum, mistrz olimpijski z Aten Ryu Seung Min, a także mistrz Polski Daniel Górak i Natalia Partyka. Rozstawiony z numerem pierwszym Władimir Samsonow triumfował w turnieju gry pojedynczej Polish Open 2010. Białorusin pokonał 4:1 Niemca Dimitrija Ovtcharova. Reprezentująca Holandię Li Jiao pokonała w finale Shen Yanfei z Hiszpanii 4:1. W finałach gry podwójnej triumfowały Japonki Haruna Fukuoka i Reiko Hiura oraz portugalsko-chorwacki duet Marcos Freitas i Andrej Gacina. W ramach sponsoringu turnieju Ricoh dostarczyło swoje urządzenia do obsługi m.in. biura prasowego imprezy. Wszystkie wydruki/kopie wykonywane były na urządzeniach Ricoh, które, ze względu na prestiżową rangę wydarzenia, zostały objęte specjalną obsługą serwisową. Ricoh zadbało również o dostarczenie materiałów eksploatacyjnych oraz papieru. Opracowano na podstawie informacji firmy Ricoh Polska