Duplo Polska na targach RemaDays
16 sty 2017 10:48

Firma Duplo Polska po raz kolejny już znajdzie się wśród wystawców Międzynarodowych Targów Reklamy i Poligrafii RemaDays. Ich tegoroczna edycja będzie się odbywać w dniach 15-17 lutego br. w centrum targowym Warsaw Expo w Nadarzynie k. Warszawy. Na stoisku firmy będzie można zapoznać się z systemami przeznaczonymi do broszurowania, bigowania, falcowania, oklejania, foliowania oraz banderolowania z bogatej oferty tego dostawcy. Do dyspozycji gości będą również specjaliści z firmy Duplo Polska, którzy zaprezentują i doradzą rozwiązania usprawniające procesy produkcyjne w działach introligatorskich drukarń offsetowych oraz rozwiązania dla drukarń cyfrowych i firm reklamowych.

Zaprezentowana zostanie - po raz pierwszy w Polsce - sztanca rotacyjna Die Cutter PFI-300. Umożliwia ona produkcję różnorodnych wyrobów poligraficznych: od opakowań poprzez etykiety, teczki, karty do gry, zaproszenia, pocztówki, materiały POS, pudełka z okienkiem, na indywidualnych kształtach wymyślonych przez klienta skończywszy. Dowolne kształty są odzwierciedlane na wykrojniku i następnie przenoszone na arkusze. W zależności od potrzeb mogą być następnie wycinane, bigowane, perforowane bądź nacinane. Kolejnym nowym urządzeniem na stoisku Duplo Polska będzie oklejarka węgierskiej firmy Rigo - Lamibind 2000 Eva. To półautomatyczne urządzenie do klejenia klasycznej oprawy miękkiej (zarówno dla środowiska druku cyfrowego, jak i offsetowego), które – jak zapewnia producent – gwarantuje zupełnie nowy sposób na wklejanie bloku w okładki oprawy twardej. Goście odwiedzający stoisko Duplo Polska będą mogli zobaczyć także bigówko-perforator, który będzie prezentowany online w połączeniu z falcerką CP-375Duo. Takie rozwiązanie może zapewnić użytkownikowi bigowanie, perforację i falcowanie w jednym przebiegu, przy czym perforacja może być tu całościowa i fragmentaryczna, wzdłuż i w poprzek arkusza. Rozwiązanie gwarantuje bigi otwierające i zamykające.

Nowością na stoisku Duplo Polska będzie również automatyczna bigówka DC 446 – to następca znanego i cenionego na rynku polskim modelu DC 445. Zapewnia ona większą prędkość, w porównaniu z poprzednim modelem ma jeszcze lepszy - jak zapewnia producent - układ pobierania papieru oraz format powiększony do 330 mm.

Poza tym na stoisku Duplo Polska goście będą mogli zobaczyć i przetestować wiele urządzeń, które są w ofercie firmy od dawna i cieszą się niezmiennym zainteresowaniem klientów. Będą to m.in.: system broszurujący Duplo 600i, urządzenia do wykańczania Docucutter 646iPro oraz Docucutter DC -616Pro, bigówko-falcerka Touchline CF-375 i falcerka DF-1200.

Opracowano na podstawie informacji firmy Duplo Polska