Firma DKS na targach RemaDays 2017
17 sty 2017 11:41

DKS – jeden z czołowych dostawców w Polsce w zakresie produktów i usług związanych z drukowaniem, kopiowaniem i skanowaniem - po raz kolejny już zaprezentuje swoją ofertę podczas Międzynarodowych Targów Reklamy i Poligrafii RemaDays Warsaw. Na stoisku firmy będzie można zapoznać się z systemami do produkcji wielkoformatowej oraz systemem produkcyjnym do kolorowego druku w formacie SRA3+. Do dyspozycji gości będą również specjaliści DKS.

Wielkoformatowa część prezentacji firmy DKS na targach RemaDays 2017 będzie m.in. obejmować urządzenie KIP 860. To maszyna przeznaczona do wysokowydajnego druku plakatów w formacie maksymalnym A0. Goście odwiedzający stoisko DKS będą mogli również zapoznać się z 12-kolorowym ploterem atramentowym - Canon PRO 2000. Służy on do druku graficznego i jest dedykowany – jak zapewnia dostawca - najbardziej wymagającym klientom. Kolejną propozycją DKS będzie wielkoformatowy skaner firmy Contex, umożliwiający skanowanie do pliku oraz kolorowe kopiowanie.

W mniejszym formacie (do 330x487 mm) firma zaprezentuje flagowy produkt firmy Konica Minolta dla druku produkcyjnego – model PRESS C1085. Będzie on sterowany zaawansowanym kontrolerem druku EFI Fiery IC 308. Warto wspomnieć przy tej okazji, że DKS od 2016 roku - jako jedyna firma w Polsce - posiada status EFI Fiery Platinum Partner. Targi RemaDays będą więc doskonałą okazją również do tego, by zapoznać się z możliwościami kontrolerów druku Fiery z prawie wszystkimi zaawansowanymi ich opcjami takimi jak Fiery Graphic Art Package, Fiery Productivity Pack oraz Fiery Impose. Szczegółowy program prezentacji i warsztatów zostanie podany wkrótce na stronie firmy DKS.

Opracowano na podstawie informacji firmy DKS

error: Kopiowanie zabronione!
cript>