Sun Chemical zawarł umowę partnerską z Document Security Systems
25 sty 2017 14:35

Firma Sun Chemical poinformowała o podpisaniu umowy z Document Security Systems (DSS). Umowa dotyczy wzajemnej sprzedaży produktów zabezpieczających przed fałszerstwami i podróbkami.

Strategiczne partnerstwo ma umożliwić Sun Chemical wprowadzenie na rynek oraz sprzedaż rozwiązań - takich jak uwierzytelnianie za pomocą smartfonów, technologia ukrytych obrazów czy zabezpieczenia przed kopiowaniem - ograniczających możliwości fałszowania produktów.

Na mocy umowy firma DSS będzie prowadziła sprzedaż szerokiej gamy produktów zabezpieczających Sun Chemical, m.in. czytników ukrytych markerów, specjalnych farb zabezpieczających oraz technologii inteligentnych czujników.

Jako lider w walce z podrabianiem produktów poszukujemy nowatorskich rozwiązań, które pomagają chronić naszych klientów przed fałszerstwami” - powiedział Jim Reiman, pełniący w firmie Sun Chemical funkcję dyrektora sprzedaży rozwiązań w zakresie bezpieczeństwa produktów i dodał: „Partnerstwo z DSS oferuje naszym klientom jeszcze szersze spektrum możliwości w zakresie zabezpieczeń przed podróbkami. Cieszą nas perspektywa współpracy oraz możliwość uzupełnienia naszego portfolio produktów o nowe rozwiązania, w szczególności technologię uwierzytelniania za pomocą smartfonów”.

Rozwiązania marki DSS obejmują szeroką gamę produktów, które pomagają ochraniać przedsiębiorstwa i rząd przed nadużyciami i fałszerstwami. Jedną z propozycji firmy jest innowacyjne rozwiązanie AuthentiGuard umożliwiające konsumentom oraz personelowi zaangażowanemu w proces sprzedaży potwierdzenie autentyczności danego produktu za pomocą aplikacji na smartfonie.

Jesteśmy zadowoleni, że nazwa Sun Chemical będzie kojarzona z Document Security Systems – powiedział Mike Tobin, wiceprezes ds. marketingu w firmie DSS. – Poczyniliśmy znaczne inwestycje w rozwiązania służące ochronie marki typu AuthentiGuard; perspektywa współpracy z tak renomowaną firmą, jaką jest Sun Chemical, potwierdza słuszność przyjętej przez nas strategii.”

Document Security Systems jest dostawcą produktów wykorzystywanych przez rządy, korporacje i instytucje finansowe w walce z oszustwami. Rozwiązania służą ochronie marki i informacji cyfrowych przed rosnącym, światowym problemem fałszowania. Technologie DSS pomagają zapewnić autentyczność zarówno cyfrowych, jak i tradycyjnych instrumentów finansowych, dokumentów identyfikacyjnych, publikacji wrażliwych, brandowanych opakowań i stron internetowych. DSS systematycznie inwestuje w badania i rozwój, aby sprostać ciągle zmieniającym się potrzebom w zakresie bezpieczeństwa swoich klientów, oferując licencjonowanie swoich technologii.

Opracowano na podstawie informacji firmy Sun Chemical