Epson na RemaDays 2017
2 lut 2017 10:04

Podczas targów RemaDays 2017 firma Epson po raz kolejny zaprezentuje swoje rozwiązania projektowane specjalnie pod kątem wymagającego rynku reklamy i poligrafii. Na jej stoisku będzie można zapoznać się z produktami kierowanymi do producentów reklamy wielkoformatoweSC-P7000V.jpgj, wydruków fotograficznych oraz branży tekstylnej i artystycznej. Będzie także okazja do zaznajomienia się z ofertą w kategorii proofingu, Fine Art., druku etykiet i druku biznesowego.

Szczególną atrakcją będzie możliwość bezpośredniego zapoznania się z prezentowaną po raz pierwszy w Polsce 17-calową drukarką SureColor SC-P5000. Stworzona z myślą o wydrukach próbnych, reprodukcjach dzieł sztuki i druku fotografii, drukarka jest dostępna z zestawem atramentów zawierającym kolor fioletowy lub jasny jasnoszary. Dzięki temu zapewnia niemal idealne odwzorowanie nawet do 99 proc. kolorów z palety Pantone Solid Coated Colours.

Podobna klasę wydruku oferuje też wystawiana podczas targów 10-kolorowa drukarka SC-S80610, która dokładnie odwzorowuje aż 98,2 proc. palety Pantone, co potwierdził przyznany w listopadzie 2016 certyfikat. Urządzenie wyposażono w dwie najnowocześniejsze głowice drukujące Epson PrecisionCore TFP, a do tworzenia wydruków wykorzystuje ono atramenty UltraChrome GS3 o nowej formule, dzięki czemu może szybko tworzyć trwałe rezultaty o wysokiej jakości.

Twórcy opakowań i etykiet ocenią testy 10-kolorowego modelu SureColor SC-P7000V z wbudowanym spektrofotometrem Epson ILS30, stanowiącym kompletne rozwiązanie do wydruków próbnych opakowań oraz etykiet w najwyższej jakości produkcyjnej.

Do najlepszych metod marketingowych zaliczają się przekazy wizualne. Skuteczność obrazów w głównej mierze zależy od wysokiej jakości druku, w jakiej dane materiały promocyjne są wykonane. Dlatego też na tegorocznej edycji targów RemaDays, poza zaprezentowaniem całego portfolio sprawdzonych rozwiązań LFP Epsona oraz druku specjalistycznego, chcemy po raz pierwszy w Polsce z dumą zaprezentować 17-calową drukarkę SureColor SC-P5000. To wyjątkowe urządzenie powstało z myślą o wydrukach próbnych, druku fotografii oraz dzieł sztuki z maksymalną precyzją i wiernością” – mówi przedstawiciel Epsona Tomasz Kuciński, senior account manager LFP. – Rema Days 2017 stanowią idealną okazję do bezpośredniego spotkania z

potencjalnymi i obecnymi klientami oraz zaprezentowania na żywo pełnej gamy możliwości najwyższej klasy urządzeń do drukowania”.

Wybrane modele urządzeń, które będą zaprezentowane na stoisku firmy Epson:

  • Drukarka wielkoformatowa SureColor SC-S80610 i SC-S40610

  • Drukarka SureColor SC-P10000

  • Drukarka do drukowania na odzieży SureColor SC-F2000

  • Drukarka sublimacyjna SureColor SC-F6200

  • Drukarka SureColor SC -T7200 MFP

  • Drukarka do zdjęć i proofer SureColor SC-P7000V

  • Drukarka wielkoformatowa SureColor SC-P5000

  • Przemysłowa drukarka do etykiet ColorWorks C7500 Series

  • Kolorowa drukarka etykiet ColorWorks C3500 Series

  • DiscProducer PP-100

Dla zainteresowanych klientów, oprócz możliwości wyczerpującego zapoznania się z rodziną produktów dla reklamy i poligrafii, przygotowano także atrakcyjne oferty targowe i promocje.

Opracowano na podstawie informacji firmy Epson