Konica Minolta wprowadza nową markę Accurio
3 lut 2017 12:31

AccurioPress C2070 C2060 Konica Minolta wprowadza nową serię urządzeń do druku produkcyjnego AccurioPress C2070, która zastąpi dotychczasową linię bizhub Press C1070. Urządzenia charakteryzują się wysoką wydajnością i jakością obrazu. Posiadają również szeroki wachlarz funkcji służących do wykańczania dokumentów. Każdy system można dostosować do indywidualnych potrzeb klienta, co pozwala na zwiększenie wydajności pracy oraz osiąganych zysków.

AccurioPress C2070 jest pierwszym urządzeniem Konica Minolta do druku produkcyjnego, które zostało wprowadzone na rynek pod nową marką. Obecnie wszystkie systemy w wersji podstawowej „Light Production” będą występować pod nazwą AccurioPrint (zamiast bizhub Pro). Z kolei zaawansowane urządzenia do druku produkcyjnego zmienią nazwę z bizhub Press na Accurio Press.

Nowa seria AccurioPrint C2060/C2070 jest przeznaczona dla mniejszych drukarń, świadczących podstawowe usługi w zakresie druku produkcyjnego. Oba urządzenia pozwalają na bezproblemowe wdrożenie druku cyfrowego. Wyposażone są w funkcje wykańczania druku oraz opcjonalny modułowy system do uzyskania jak najlepszej spójności kolorów. Doskonała jakość obrazu oraz optymalna elastyczność nośników zapewniają wysoką wydajność maszyn. Drukarniom komercyjnym oraz działom druku w organizacjach, które produkują duże ilości materiałów, Konica Minolta oferuje AccurioPress C2060/C2070/P ze względu na profesjonalne funkcje wykańczania, doskonałe odwzorowanie kolorów i jakość obrazu.

Wprowadzając na rynek profesjonalne systemy Accurio Press C2070, jako jedyna firma na rynku oferujemy naszym klientom kompleksowe rozwiązanie: urządzenie, moduły wykańczające, kontroler druku, zaawansowane oprogramowanie do zarządzania kolorem oraz urządzenia pomiarowe” – mówi Krzysztof Rożniatowski, product manager Konica Minolta w Polsce. - Ze względu na wszechstronne zastosowanie i wysokiej jakości druk jesteśmy pewni, że nowa seria spełni oczekiwania nawet najbardziej wymagających klientów.” Urządzenia obsługują nośniki o wyższej gramaturze papieru na dedykowanych materiałach do 400 g/m2. Zostały także wyposażone w nowe, dużej pojemności moduły do druku banerów o rozmiarach do 750 mm, dzięki czemu wydruk okładek książek czy broszur składanych na trzy jest wydajniejszy. Dodatkowo szybkość druku kopert w AccurioPress zwiększyła się dwukrotnie w porównaniu z poprzednim modelem - bizhub Press C1070. Na uwagę zasługuje również nowy kolorowy skaner, z funkcją skanowania dwustronnego w jednym przebiegu, który pracuje z prędkością do 240 obr./min.

Opracowano na podstawie informacji firmy Konica Minolta

error: Kopiowanie zabronione!
cript>