Premiera plotera OKI na RemaDays 2017
7 lut 2017 11:40

Na targach Warsaw RemaDays - najważniejszym wydarzeniu w branży - nie może zabraknąć sprzętu OKI.Ploter ColorPainter e64s Podczas targów zostaną zaprezentowane maszyny producenta skierowane do branży graphic arts. Odwiedzający będą mogli na własne oczy przekonać się o możliwościach i funkcjach wielkoformatowych ploterów ekosolwentowych oraz drukarek wykorzystujących innowacyjne tonery: białe, neonowe i przezroczyste.

Podczas targów premierę będzie miał najnowszy ploter ekosolwentowy producenta – ColorPainter E-64s. Najmniejszy członek rodziny ploterów OKI, który drukuje na mediach o szerokości 64 cali (ponad 1,6 m) z prędkością do 23 m2/h. Posiada szereg rozwiązań technologicznych charakterystycznych dla wyższej klasy modeli pomimo niższej ceny. Wykorzystuje ekologiczną linię bezwonnych tuszy SX.

Plotery będzie można oglądać na trzech stoiskach partnerskich:

  1. Stoisko Cloud Digital – premierowy ploter ColorPainter E-64s oraz ploter ColorPainter M-64s LCIS.

  2. Stoisko Jetpol.pl – premierowy ploter ColorPainter E-64s oraz ploter ColorPainter M-64s w wersji 7-kolorowej.

  3. Stoisko Amagraf – premierowy ploter ColorPainter E-64s.

Na targach będzie można również przyjrzeć się maszynom wykorzystującym nowatorską technologię białego tonera oraz tonerów neonowych do nadruku na tekstyliach i innych podłożach z wykorzystaniem procesu termotransferu:

  1. Stoisko Ekstreme Wojciech Królik – drukarki Pro6410NWT z neonowym tonerem oraz Pro7411WT i Pro9420WT z tonerem białym.

  2. Stoisko Forever GmbH – drukarki Pro6410NWT z neonowym tonerem, Pro7411WT z tonerem białym oraz najmniejsza na rynku kolorowa drukarka formatu A3 CMYK – C843dn.

  3. Stoisko Alma Trend – stoisko zaprojektowane w trochę innej konwencji, bez prezentacji urządzeń, za to z mocną ekspozycją aplikacji i możliwości, jakie daje zastosowanie tonera białego i tonerów neonowych.

Trzecią grupą urządzeń OKI obecną na RemaDays są urządzenia do zastosowań graficznych i produkcji niskonakładowej. Drukarki wykorzystujące oprócz standardowych tonerów CMYK dodatkowy, piąty kolor dają punktom usługowym i drukarniom niespotykane dotychczas możliwości tworzenia atrakcyjnie wyglądających materiałów:

  1. Stoisko Zakładów Artystycznych ART – drukarka Pro9541 z dodatkowym błyszczącym lub białym tonerem oraz drukarka Pro9542 z dodatkowych tonerem białym, drukowanym jako pierwszy (możliwość nadruku białego podkładu i obrazu przy jednym przejściu nośnika).

    Opracowano na podstawie informacji firmy OKI