Nowi szefowie regionów EMEIA i APAC w UPM Raflatac
20 lut 2017 13:15

Firma UPM Raflatac wzbogaciła się o dwie ważne osoby w swym globalnym zespole kierowniczym: Massimo Reynaudo otrzymał nominację na starszego wiceprezesa dla obszaru EMEIA (Europa, Środkowy Wschód i Afryka), zaś Sean Heng objął stanowisko wiceprezesa dla obszaru APAC (Azja i Pacyfik). Obie nominacje będą obowiązywać od 3 kwietnia 2017 r.

Massimo Reynaudo pracował wcześniej w Kimberly Clark, gdzie w trakcie swej 21-letniej kariery zajmował szereg stanowisk w działach marketingu, projektowania oraz zarządzania przedsiębiorstwem na terenie Włoch, Wielkiej Brytanii i Niemiec. W ostatnim czasie pełnił funkcję dyrektora zarządzającego i dyrektora generalnego Kimberly Clark dla obszaru obejmującego Niemcy, Austrię oraz Szwajcarię.

Sean Heng przystąpił do UPM po 11-letniej pracy dla firmy Henkel (m.in. w działach sprzedaży i zarządzania w segmentach Klejów Przemysłowych oraz Pakowania i Laminacji w regionie Azji Pacyfiku). Wcześniej Heng był zatrudniony w firmach produkujących opakowania giętkie oraz puszki w Indonezji, Singapurze i Malezji.

Na podstawie informacji UPM Raflatac opracował TK

Massimo Reynaudo

Massimo Reynaudo

Sean Heng

Sean Heng