Sklepdruku.pl – nowa drukarnia internetowa
1 mar 2017 10:07

Nowa drukarnia internetowa ruszyła z początkiem tego roku w Radomiu. Serwis Sklepdruku.pl wychodzi naprzeciw potrzebom reklamowym firm i instytucji, omijając konieczność wizyty w drukarni i usprawniając proces zamawiania oraz produkcji materiałów promocyjnych. Umożliwia zlecenie druku nawet niewielkiego nakładu przez całą dobę. Dba też o możliwość zamówienia produktów nietypowych, trudno boSD_logo_produkty_650x366pxwiem w szybko zmieniającym się świecie reklamy o zestandaryzowaną ofertę. Sklepdruku.pl oferuje też całą gamę produktów często niedostępnych w innych drukarniach online takich jak np. zadruk płyt drewnianych w technologii UV, litery przestrzenne czy druk i oprawę introligatorską katalogów. Pozwala na kompleksową obsługę działów marketingu, firm z sektora MŚP i dużych korporacji, agencji reklamowych czy eventowych oraz instytucji kultury. Sklepdruku.pl zapewnia też wsparcie studia graficznego w zakresie projektowania i przygotowywania plików, dzięki czemu można mieć pewność, że zamówione druki będą w oczekiwanej jakości.

Produkty reklamowo-poligraficzne są w naszym serwisie zorganizowane w czterech kategoriach: druk cyfrowy, druk wielkoformatowy, artykuły reklamowe, naklejki. Produkcja większości materiałów dostępnych w drukarni internetowej odbywa się w oparciu o własny park maszynowy, dlatego nasze ceny pozostają konkurencyjne – opowiada Mateusz Kwiecień, współwłaściciel radomskiej drukarni i agencji reklamowej Adver Media, która przygotowała system. – Jesteśmy otwarci również na tych klientów, którzy korzystają z platformy na potrzeby prywatnych projektów. Chcemy wspierać wszelkie przejawy kreatywności i umożliwić realizację nawet najbardziej nietypowych pomysłów.”

Sklepdruku.pl działa intuicyjnie, a kalkulacja wybranego produktu zajmuje kilka minut. Potem wystarczy dodać pliki, zamówić i gotowe. Po ich sprawdzeniu i przesłaniu do druku oczekiwanie na dostawę trwa maksymalnie 2 dni robocze, a w wielu przypadkach nawet mniej. Można też zlecić drukarni przygotowanie projektu od strony graficznej i skład DTP.

Park technologiczny, stanowiący zaplecze serwisu Sklepdruku.pl, stanowią: cyfrowe maszyny najnowszej generacji przeznaczone do druku arkuszowego, z roli czy druku bezpośredniego w technologii UV; frezarka CNC do cięcia i obróbki skrawaniem materiałów twardych; nowoczesna linia introligatorska do wszelkiego rodzaju opraw książkowych i wydawnictw informacyjno-reklamowych. Pracownicy drukarni to zespół zaangażowanych pasjonatów, dzięki którym cała operacja web2print staje się możliwa, a zamówienie ekspresowo ląduje pod adresem klienta.

Zdajemy sobie sprawę z olbrzymich wyzwań, które niesie ze sobą prowadzenie marketingu w czasach postępującej wirtualizacji. Wiemy, ile nakładów czasu i pieniędzy kosztuje wyprodukowanie dobrej reklamy. I wiemy też, jak zminimalizować te koszty, jak zapewnić naszym klientom wygodę i pewność, że otrzymują swój produkt zgodnie z zamówieniem – podkreśla Łukasz Kwiecień, współwłaściciel Adver Media i platformy Sklepdruku.plDziałamy w branży od wielu lat i wnosimy do naszej platformy takie wartości jak know-how, znajomość rynku reklamowego i nasze motto: „nie ma zleceń niemożliwych”. Rozumiemy również to, że dużo projektów marketingowych jest „na wczoraj”, dlatego też – w odróżnieniu od drukarń-molochów, gdzie nie da się przyspieszyć terminów ponad ustalony w systemie – staramy się ułatwić życie naszym klientom i wszystkie zamówienia realizować z najwyższym priorytetem.”

Serwis Sklepdruku.pl rozpoczął działalność na początku stycznia 2017 i obecnie dla każdego nowego użytkownika, zarejestrowanego w systemie, oferuje zniżkę na start – rabat w wysokości 20 proc. na pierwsze zamówienie. Uruchamia też dodatkowe zniżki dla partnerów i firm z branży kreatywno-reklamowej – wystarczy przekazać skan dokumentów KRS, świadczący o rodzaju prowadzonej działalności.

Opracowano na podstawie informacji firmy Adver Media